Wygodny czajnik Pure Essentials Collection

Czajnik z funkcją regulacji temperatury to bardzo wygodne i przydatne urządzenie. W ofercie firmy Phillips znajdziemy model Pure Essentials, który z pewnością sprawdzi się w każdej kuchni. Jego największą zaletą jest czterostopniowa regulacja temperatury.

Czajnik Philips z kolekcji Pure Essentials

Czajnik Phillips z kolekcji Pure Essentials posiada możliwość cyfrowej regulacji temperatury

Czajnik Pure Essentials od Phillipsa to ciekawe i praktyczne urządzenie. Cyfrowa regulacja temperatury pozwala na podgrzanie wody do 40, 80, 90 lub 100 stopni. Dzięki temu można łatwo przygotować wodę zarówno do zaparzenia herbaty czarnej czy kawy, jak i herbaty zielonej lub czerwonej (wymagają wody o temperaturze 80 stopni).Dzięki pojemności 1,5 litra można też szybko zagotować wodę na makaron czy ryż. Poza przyciskiem do ustawienia temperatury wody jest też przycisk utrzymujący jej temperaturę. O zagotowaniu wody informuje sygnał dźwiękowy, kolorowe wskaźniki pozwalają zaś szybko stwierdzić czy czajnik jest włączony.

Wygląd czajnika jest przemyślany i praktyczny. Urządzenie ma zaokrąglony, prosty kształt i bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Dzięki czytelnym wskaźnikom poziomu wody umieszczonym po obu stronach oraz bezprzewodowej podstawie obrotowej czajnik można dowolnie przestawiać i ustawiać. Element grzejny jest płaski, więc kamień nie osadza się na nim tak szybko jak na tradycyjnej grzałce. Wygodnie korzysta się też z obracanej pokrywki z dużym otworem umożliwiającym szybkie nalanie wody.

Ten model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych (czarnej i białej). Kosztuje ok. 220 zł.

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.