Pomysł na… Prezent na Dzień Kobiet

jaki prezent na dzień kobiet

Kobieta zmienną jest… Tego nie da się ukryć. Poza tym, kobieta jest istotą dość wymagającą, a czasami i wybredną. Do czego zmierzam? Jeśli myślicie, że na Dzień Kobiet zadowoli ją pierwszy lepszy goździk – to niestety jesteście w błędzie. Czasy, kiedy to kobiety szalały na widok goździka i pary rajstop, bezpowrotnie minęły. Teraz trzeba się naprawdę nagimnastykować, aby sprawić kobiecie przyjemność i wywołać u niej nieudawaną radość. 

Moi drodzy… Jeśli chcecie sprawić przyjemność swojej wybrance z okazji Dnia Kobiet, już dziś zastanówcie się nad odpowiednim prezentem. Prezent na Dzień Kobiet nie musi być bardzo drogi, ale powinien być oryginalny i niepowtarzalny. Najlepiej jeśli zaskoczy kobietę i jednocześnie sprawi jej ogromną przyjemność.

Pudełko czekoladek? Brzmi smacznie, ale nie zaskakuje oryginalnością. Ogromny bukiet kwiatów? Owszem, ale tylko jako dodatek. Seksowna bielizna? Bardziej nadaje się na Walentynki, aniżeli na Dzień Kobiet. Co więc podarować?

Propozycji na prezent na Dzień Kobiet jest mnóstwo. Poniżej znajdziecie listę moich ulubionych. Może któryś wyjątkowo przypadnie wam do serca 🙂

źródło: katalogmarzen.pl

źródło: katalogmarzen.pl

Pole Dance

Co facetów przyprawia o zawrót głowy, a kobietom pomaga wyzwolić prawdziwą kocią naturę? To Pole Dance – taniec na rurze! Podarujcie swojej kobiecie odrobinę zabawy i zmysłowości w jednym. Zamiast oklepanego goździka, zafundujcie jej lekcje tańca na rurze, który dziś cieszy się coraz większym powodzeniem. Pamiętajcie, że wy również na tym skorzystacie 😉

Sesja zdjęciowa – akt artystyczny

Każda kobieta marzy o pięknych aktach w artystycznym wydaniu. Nie każda ma możliwość ich zrobienia. Dzień Kobiet jest chyba najlepszą okazją do tego, aby podarować ukochanej prezent w postaci sesji zdjęciowej, która uwieczni jej piękno i pozwoli odkryć własną zmysłowość. Obdarujcie kobietę zdjęciami, które raz na zawsze udowodnią, że jej ciało zasługuje na pełną podziwu uwagę. Taka sesja to wyśmienita pamiątka na długie lata.

Tatuaż artystyczny

Jeśli wybranka waszego serca od dawna już marzy o zrobieniu tatuażu, podarujcie jej go w prezencie na Dzień Kobiet. Jestem pewna, że będzie zachwycona! Taki prezent będzie dla niej miłą pamiątką. Za każdym razem, gdy na niego spojrzy – będzie przypominać sobie ten szczególny moment i osobę, która obdarowała ją tym wyjątkowym prezentem.

źródło: katalogmarzen.pl

źródło: katalogmarzen.pl

Masaż czekoladą

Każda kobieta lubi czekoladę. Zamiast jednak pudełka z pralinami, podarujcie jej relaksujący i rozpieszczający zmysły masaż czekoladowy. Ta jakże słodka przyjemność i jednocześnie uczta dla ciała i ducha sprawi ogromną radość waszej kobiece. Pozwoli jej choć na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach, a przy okazji zadbać o ciało w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny.

Wieczór w teatrze

Ucztą dla ducha będzie prezent w postaci wieczoru w teatrze. Jeśli wasza kobieta kocha sztukę, z pewnością ucieszy się z takiego upominku. Wieczór spędzony w towarzystwie genialnych aktorów i wyjątkowego spektaklu dostarczy jej wyśmienitej zabawy i sprawi wiele przyjemności.

Jak sami widzicie prezent na Dzień Kobiet może mieć wiele „twarzy”. Te i inne inspiracje na prezenty na Dzień Kobiet znajdziecie pod pod powyższym linkiem.

 

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.