Świętujemy Dzień Chłopaka. Wybieramy idealny prezent

źródło: www.wyjatkowyprezent.pl

źródło: www.wyjatkowyprezent.pl

Kobietki mają swoje święto, które obchodzą 8 marca. Nic więc dziwnego, że panowie upomnieli się o swoje. Z tego upominania się powstały aż dwa święta: dzień mężczyzny i dzień chłopaka, z czego ten drugi jest bardziej znany i chętniej świętowany. Dzień chłopaka obchodzimy 30 września. Warto zapamiętać tę datę.

Tak jak każde inne święto, tak i dzień chłopaka należy uczcić jakimś fajnym upominkiem. W końcu nasi panowie – mniejsi i więksi od czasu do czasu zasługują na małe dopieszczenie. Jaki prezent dla chłopaka będzie najbardziej odpowiedni z okazji dnia chłopaka? Na pewno jakiś oryginalny i niebanalny. Zapominamy zatem o bieliźnie, nawet tej śmiesznej i z jajem. Zapominamy o kosmetykach, perfumach, grach, książkach, itp. Owszem – prezenty te są fajne, ale troszkę przewidywalne i… schematyczne.

Pomysłów na idealny prezent dla chłopaka z okazji dnia chłopaka jest wiele. Poniżej znajdziecie listę tzw. pewniaków, które na pewno skradną męskie serce. Może któryś spodoba się wam na tyle, że będziecie chciały podarować go swojemu mężczyźnie.

  1. Aerotunel

Prezent w postaci lotu w aerotunelu to strzał w dziesiątkę dla wszystkich fanów mocnych wrażeń. To niesamowite przeżycie pozwala pobujać w obłokach, pokonać grawitację i zasmakować uczucia latania. Wizyta w tunelu aerodynamicznym zapewni waszemu mężczyźnie niesamowite wspomnienia. Takiego przeżycia nie da się porównać z niczym innym, a co za tym idzie – takiego prezentu nie da się zapomnieć przez długi czas.

  1. Lot paralotnią

Kolejna propozycja dla fanów mocnych wrażeń i bujania w obłokach. Tego typu prezent pozwoli spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy, poczuć wiatr we włosach i uczucie nieograniczonej wolności. Lot paralotnią pozwoli spełnić odwieczne marzenia o lataniu. Taki prezent sprawi, że wasz mężczyzna poczuje przyjemny dreszczyk emocji na plecach. Kto wie… może niewinny z pozoru podarunek okaże się wstępem do pięknej przygody pielęgnowanej przez lata.

  1. Przejażdżka Monster Truckiem

Faceci kochają duże maszyny i ryk silnika, dlatego też przejażdżka jedną z największych maszyn świata będzie spełnieniem marzeń. Już samo patrzenie na tego kolosa robi wrażenie. Wyobraźcie sobie, jak szybko będzie bić serce waszego faceta w momencie, kiedy będzie mógł przejechać się tym „potworem”. Tego typu prezent to spełnienie marzeń i wspaniałe uczucie adrenaliny, która potrafi dać ogrom szczęścia.

  1. Degustacja piwa

Panowie – młodsi i starsi lubią piwo. Nic im tak nie smakuje jak chwila relaksu z kuflem wypełnionym złotym napojem. Jeśli wasz mężczyzna jest smakoszem piwa, podarujcie mu prezent w postaci degustacji piwa i kursu kiperskiego. Podczas takiego kursu i degustacji wasz facet będzie mógł posmakować te smaki piwa, których do tej pory nie kosztował. Będzie mógł także poznać tajniki sztuki kiperskiej, nauczy się rozpoznawania gatunków piwa po smaku i kolorze, a także pozna sztukę doboru piwa do poszczególnych potraw.

  1. Kolacja w ciemnościach

A co powiecie na prezent dla chłopaka w postaci kolacji w ciemności? Prawda, że brzmi dość intrygująco? Taki prezent zaskoczy i sprawi miłą niespodziankę. Sprosta też oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy. Kolacja w ciemnościach udowodni wam i waszemu facetowi, że imperium smaku ma jeszcze wiele do zaoferowania.

Te i inne inspiracje na trafiony prezent dla chłopaka znajdziecie tutaj: http://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezenty-dla-niego

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.