Warszawski Festiwal Piwa

źródło: warszawskifestiwalpiwa.pl

źródło: warszawskifestiwalpiwa.pl

Dla wszystkich fanów złotego napoju z pianką (niekoniecznie na dwa palce) mam nie lada gratkę. Co powiecie na Festiwal Piwa? I to nie gdzie indziej, a w samej stolicy?! Festiwal odbędzie się lada moment, bo od 24 do 26 kwietnia i z pewnością dostarczy wielu wrażeń, zwłaszcza smakowych. Podczas Festiwalu prezentowane będzie lane piwo z ponad 80 nowofalowych browarów oraz morze butelek. Brzmi ciekawie? A to dopiero początek!

Jeśli chcesz wziąć udział w tym jakże wyjątkowym wydarzeniu, 24 kwietnia obowiązkowo staw się na Stadionie Miejskim Legii Warszawa. W trakcie Festiwalu będziesz mieć niepowtarzalną okazję skosztowania piw z rozmaitych zakątków Europy i świata. Poza Polską, silną reprezentację będzie miała Norwegia, Holandia, Wielka Brytania, Austria i Słowacja. Uczestnicy Festiwalu będą mogli także rozkoszować się piwami pochodzącymi z USA, Czech, Irlandii, Niemiec, Belgii i Holandii.

Dla tych, którzy zechcą wybrać się na Festiwal z całymi rodzinami – dobra wiadomość: poza piwem, organizatorzy przygotowali także craftowe dania i niesamowicie ponoć pyszną kawę. Warto spróbować! Poza doznaniami smakowymi, będzie też coś dla ducha. W trakcie Festiwalu Piwa będzie można zapoznać się z artystami rzemieślnikami, którzy wznoszą flagę piwnej rewolucji i którzy chcą zmieniać świat piwa. Bez żadnej ściemy czy kłamstw będzie można zobaczyć, w jaki sposób warzy się doskonałe piwo zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Bilety na Festiwal Piwa można nabyć poprzez stronę: http://warszawskifestiwalpiwa.pl/bilety/. Cena biletu jednodniowego wynosi 10zł. Za cały Festiwal trzeba zapłacić 20zł.

Osoby zainteresowane degustacjami i wykładami, mogą nabyć stosowane bilety w dość atrakcyjnej cenie. Karnet na wszystkie 8 wykładów kosztuje 125zł. Natomiast degustacje są płatne oddzielnie 35zł za każdą sesję. Ilość miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.

Po więcej informacji odsyłam na stronę http://warszawskifestiwalpiwa.pl/pl/

 

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.