Kameralnie w Coffee Heaven

Sieć kawiarni Coffee Heaven można znaleźć w wielu miastach, w samej Warszawie jest ich kilkadziesiąt. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że chociaż są to sieciowe kawiarnie o zbliżonym wystroju i tym samym menu, można trafić dobrze lub źle. W niektórych kawiarniach kawa smakuje po prostu lepiej (zasługa umiejętności baristów), jest przytulniej i można znaleźć wolne miejsce. Takim miejscem jest kawiarnia przy Alejach Jerozolimskich.

Coffee heaven

Chociaż położona w samym centrum stolicy, kawiarnia przy Alejach Jerozolimskich jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i zawsze znalazłam tam przytulny stolik z wygodnym fotelem – niezależnie od tego, o której godzinie się tam zjawiłam. Na co dzień wolę mocną kawę z domowego ekspresu, ale od czasu do czasu lubię napić się dużej latte (polecam zwłaszcza Żółwia o lekkim posmaku miodu) lub herbaty (moim odkryciem jest pyszny Rooibos) w towarzystwie przyjaciółki. Coffee Heaven przy Alejach Jerozolimskich jest naszym ulubionym miejscem spotkań. Dużą zaletą tego miejsca jest jego lokalizacja – w centrum, ale kameralnie. Z widokiem na Pałac Kultury i Nauki, wkomponowana w zabytkowe kamienice z XIX wieku. Wszystkim polecam udanie się na tyły kawiarni – to niepowtarzalna okazja by zobaczyć jak można nowocześnie przearanżować tzw. „studnię”, czyli wewnętrzny dziedziniec kamienicy.

 

Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Kameralnie w Coffee Heaven

  1. Karolina mówi:

    Brzmi super! Muszę koniecznie tam się wybrać. Lubię chodzić do Coffe Heaven, ale na Alejach jeszcze nigdy nie byłam. Czas zatem nadrobić zaległości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.