Pomysł na udany wieczór – Spa na Mazurach

pinterest

pinterest

Relaks, błogie lenistwo i spokój… a wszystko to w najlepszym wydaniu. Prawda, że brzmi przyjemnie? I tak też jest. Każdy z nas od czasu do czasu powinien pozwolić sobie na chwilę zapomnienia i zregenerować ciało oraz umysł. Prawda jest taka, że wieczory spędzane w Spa z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularną formą odpoczynku i oderwania się od rzeczywistości.

Spa, jak również ośrodki wellness na dobre zagościły w naszym kraju i kuszą bogatą gamą zabiegów, prowadzących do osiągnięcia stanu równowagi i harmonii. Nie lada gratką dla wszystkich miłośników wina są Spa oferujące winoterapię, czyli zabiegi z wykorzystaniem wina. Mało kto wie, że ten popularny trunek zawiera substancje o bardzo silnych właściwościach ochronnych i antyoksydacyjnych. Mało kto wie, że wino jest bogate w cenne pierwiastki takie, jak: bor, chrom, cynk, jod, potas i magnez, które potrafią zdziałać cuda z naszym ciałem. Zabiegi z wykorzystaniem wina nie tylko pomagają zredukować zaczerwienienia, ale także wzmacniają, nawilżają i ujędrniają skórę. Redukują również tkankę tłuszczową i pomarańczową skórkę.

Jeśli mowa o winoterapii to nie sposób nie wspomnieć o pierwszej w Polsce tego rodzaju strefie zabiegowej. Znajduje się ona na Mazurach i nosi wdzięczną nazwę Głęboczek. Hotel ten usytuowany jest na pięknym pojezierzu. Towarzyszą mu jeziora i lasy, a także wspaniała winnica. Osobiście bardzo lubię to miejsce i z ręką na sercu wam je polecam.

Głęboczek to jedyne w swoim rodzaju Spa na Mazurach, którego menu zabiegowe jest bardzo bogate i smakowite. W dużej mierze opiera się ono na winogronach i ich krzewach. To właśnie tutaj wykonywane są takie cuda, jak kąpiel w winie Pinotage, kąpiel w winie z peelingiem, czy rozpieszczający zmysły i ciało masaż Pinotage.

Wykorzystywana przez Spa na Mazurach winoterapia jest najlepszym remedium na stres dnia codziennego. Uwalnia ona ciało z wszelkich napięć i zostawia je błogo rozleniwione i rozluźnione.

Jeśli więc szukacie idealnego Spa na Mazurach, w których zregenerujecie siły, miło spędzicie wieczór i na chwile uciekniecie od rzeczywistości, odsyłam was na stronę http://www.gleboczek.pl/#!/vine-spa/winnica-spa/. Na stronie tej znajdziecie szczegółowe opisy zabiegów wchodzących w skład winoterapii.

 

 

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.