HARRIS Piano Jazz Bar – wyjątkowy klub w Krakowie

Na kulturalnej mapie Krakowa jest wiele miejsc z muzyką na żywo. Żadne jednak nie dorównuje Harrisowi. Ten Piano Jazz Bar jest wyjątkowym zakątkiem, gdzie nie tylko można posłuchać doskonałej muzyki, wypić aromatyczne, pyszne piwo i zjeść małe co nie co, ale także schować się na chwilę przed całym światem, uwolnić myśli i zrelaksować się. W Harris Piano Jazz Bar każdy znajdzie coś dla siebie, bo lokal nie ogranicza się tylko do jednej odmiany jazzu, a oferuje szeroko rozumiany jazz, od klasyki, po progres.

Harris Piano Jazz Bar w Krakowie

zdjęcie ze strony lokalu

Harris Piano Jazz Bar to miejsce, do którego mam wyjątkowy sentyment. Za czasów studenckich z grupką znajomych przesiadywaliśmy tam do naprawdę późnych godzin, racząc się piękną muzyką, która rozpieszczała zmysły. Dziś miejsce te jest równie popularne, co kiedyś i równie magiczne, co kiedyś.

W czym tkwi sekret sukcesu Harrisa? Na pewno w klimacie tego miejsca, jak również w bardzo długiej i barwnej jego historii. W Piano Jazz Bar możemy posłuchać zarówno młodych muzyków, którzy na scenie stawiają swoje pierwsze kroki, jak i „starych jazzowych wyjadaczy”. Możemy także wziąć udział w słynnych już na cały Kraków Jam Session.

Harris Piano Jazz Bar jest miejscem, które zasługuje na gromkie brawa, kto wie, czy nawet nie na stojąco… Plusem tego lokalu jest nie tylko wyśmienita muzyka i doskonała zabawa każdego wieczora, ale także profesjonalna i przyjazna obsługa oraz wyjątkowy wystrój wnętrza. Nic więc dziwnego, że do Harrisa tłumnie przybywają ludzie młodzi i artystyczne dusze wszelakiego rodzaju. Dość często można spotkać tu także znanych muzyków i ludzi związanych z muzyką. Tak więc jadąc do Krakowa, jako punkt konieczny do odwiedzenia wpiszcie sobie „Harris Piano Jazz Bar”. Na pewno się nie zawiedziecie. Polecam!!!

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „HARRIS Piano Jazz Bar – wyjątkowy klub w Krakowie

  1. Gosiula mówi:

    Byłam i potwierdzam, że lokal jest świetny. Muzyka grana na żywo chyba nigdzie nie brzmi tam dobrze, jak właśnie w Harrisie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.