MG EAT – zdrowa restauracja Magdy Gessler

Osoby, które cenią sobie lekkie i dobre jedzenie oparte na zdrowych, naturalnych produktach, a także lubią przyjazne wnętrza przepełnione pozytywną energią, powinny wybrać się do MG EAT – restauracji stworzonej przez słynną już na całą Polskę Magdę Gessler. Jedną z restauracji należących do tej sieci znajdziemy w Warszawie, na ulicy Chmielnej 32.

Na co można liczyć wybierając się do MG EAT? Na pewno na dania lekkostrawne, nietłuste, kolorowe. Na pewno na dania sezonowe, przyrządzane ze świeżych produktów. Dużo tu rozmaitych sałat z wyśmienitymi dressingami, tart warzywno-rybnych, wyszukanych kanapek z pełnoziarnistego pieczywa. Dużo tu także zdrowych smoothies, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, a także kremowych zup, idealnie rozgrzewających w pochmurne dni. W MG EAT nie brakuje też pysznych deserów, które bez wątpienia zadowolą podniebienia, nawet najbardziej wymagających smakoszy. Jeśli nie jesteście głodni, możecie wpaść do MG EAT na smaczną kawę w wydaniu tradycyjnym lub mrożonym.

Nie ma wątpliwości, że nowe dziecko Magdy Gessler jest miejscem, które warto odwiedzić. Jest tu kolorowo, przyjaźnie, optymistycznie i z charakterem.

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.