Kolejny hit w repertuarze teatru Roma?

Musical „Deszczowa piosenka” został wyreżyserowany przez dyrektora teatru Roma, Wojciecha Kępczyńskiego. Solidna i zgrana ekipa profesjonalistów stworzyła wspólnie niezwykle ciekawe, żywiołowe i bardzo wciągające przedstawienie.

Deszczowa piosenka Teatr Roma

Historia osadzona jest w czasach schyłku kina niemego i początków filmów dźwiękowych. Przełom w historii kina jest jednak zaledwie tłem dla historii uczucia, które rodzi się pomiędzy kinowym amantem Donem Lockwoodem a skromną i dopiero początkującą aktorką Kathy Seldon. W większości spektakli w głównej roli – amanta kina niemego, niezwykle przystojnego i uwodzicielskiego Dona Lockwooda – wystąpił Dariusz Kordek. Aktor ma przebogate doświadczenie sceniczne, ale rola Lockwooda wyciągnęła go z pewnego rodzaju zapomnienia. Na scenie Kordek radzi sobie świetnie. Największym aktorskim objawieniem jest jednak Barbara Kurdej-Szatan, której głos cała Polska poznała, gdy wraz z zespołem Soul City dotarła do finału „X Faktor”. Na scenie Romy udowadnia jak doskonale operuje głosem i pokazuje talent komediowy.

Kulminacyjna scena – czyli „Singin’ in the rain” odśpiewane i odtańczone przez Lockwooda w strugach prawdziwego deszczu – przyciąga widzów i zachęca ich do kupowania biletów w pierwszych rzędach. Nic dziwnego, bo naprawdę warto zmoknąć oglądając tak energetyzujące i zabawne przedstawienie.

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.