DEPECHE MODE w Polsce!!!!

okładka promująca trasę koncentrową zespołu Depeche Mode

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów legendarnego już zespołu Depeche Mode. Zespół w ramach trasy  Global Spirit Tour zagra również w Warszawie. I to już w lipcu 2017 roku. Niektórzy z was pewnie mają już bilety. Ci, co nie mają muszą się pospieszyć, bo bilety na Depeszów rozchodzą się niczym świeże bułeczki. Mimo, że najnowsza płyta nie ujrzała jeszcze światła dziennego (premiera planowana jest na wiosnę 2017), fani już teraz zacierają ręce z zachwytu. Czekać na pewno warto, bo Depesze jeszcze nigdy nie zawiedli swoich fanów 🙂

Wielka trasa koncertowa Depeche Mode, promująca nową studyjną płytę Spirit,  rozpocznie się 5 maja 2017 w Sztokholmie. Global Spirit Tour zapewni starym jak i nowym fanom emocjonalne i intensywne przeżycie podczas koncertów. Podczas pierwszej części Global Spirit Tour Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher wystąpią dla ponad 1.5 miliona fanów w 32 miastach w 21 krajach Europy. Warto wymienić tu paryski Stade de France, San Siro w Mediolanie i Olympia Stadion w Berlinie. W Warszawie, koncert będzie miał miejsce na Stadionie Narodowym. Trasa Europejska zakończy się 23 lipca z show w Cluj-Napoca, Rumunia. Bilety w cenach od 179 do 399zł dostępne są m.in. na tickermaster.pl.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Global Spirit Tour będzie 18-stą już trasą koncertową zespołu. Podczas ostatniej trasy koncertowej Delta Machine Tour Depeche Mode zagrali w Europie oraz Ameryce Północnej. Była to jedna z największych i najlepiej sprzedających się tras koncertowych w 2013 r. W Polsce Brytyjczycy pojawią się po raz piąty. W lutym 2014 r. wystąpili na Atlas Arenie w Łodzi, w lipcu 2013 r. grali już na Stadionie Narodowym, a wcześniej na stadionie Legii (czerwiec 2006), torze wyścigów konnych Służewiec (wrzesień 2001) i w Hali Torwar (lipiec 1985).

Płyta Spirit będzie 14 studyjnym albumem muzycznych gigantów, którzy udowadniają, że wciąż są w znakomitej formie. Wcześniejsza płyta z 2013 roku Delta Machine uplasowała się w pierwszej piątce w 26 krajach oraz zajęła pierwsze miejsce na listach w 12 krajach. Jak będzie z tą? Niektórzy już teraz wróżą jej podobny sukces.

 

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.