Pomysł na: prezent walentynkowy

prezenty walentynkowe

Dla jednych Walentynki to święto miłości i doskonały powód na obdarowanie ukochanej osoby jakimś miłym drobiazgiem. Dla innych – dzień jak co dzień. 14 lutego można traktować bardzo poważnie lub z przymrużeniem oka. Na pewno nie można zapomnieć o sprawieniu przyjemności swojej drugiej połówce 🙂 

Co podarować w prezencie walentynkowym ukochanej lub ukochanemu? Na pewno nie kolejne pudełko czekoladek, flakon perfum czy kolejny komplet seksownej bielizny. Na pewno nie kolejną poduszkę w kształcie serca lub kubek z wyznaniem miłości. Takie prezenty może i kiedyś cieszyły, ale na pewno dziś nie wywołają dzikiej radości. Zamiast rzeczy, która szybko pokryje się kurzem, lepiej podarować coś, co zapadanie w pamięci na długo. Osobiście jestem zwolenniczką prezentów nieoczywistych, które na świecie cieszą się ogromną popularnością.

Czym dokładnie są prezenty nieoczywiste? Najprościej określić je wspaniałą przygodą, cudownym przeżyciem, ucztą dla zmysłów, duszy i ciała. Idealny prezent na walentynki z tej kategorii to zarówno romantyczna kolacja w jednej z włoskich knajpek, jak również wieczór w operze, teatrze lub Spa.

Prezenty walentynkowe dla niej, dla niego, dla was…

Nauka salsy (źródło: www.katalogmarzen.pl)

Nauka salsy (źródło: www.katalogmarzen.pl)

Jeśli wasza druga połowa kocha operę, to z pewnością będzie wniebowzięta, jeśli 14 lutego zabierzecie ją na jedno z wybranych przedstawień operowych. Wieczór w operze dla dwojga z pewnością przejdzie do niezapomnianych. W końcu niecodziennie chodzi się do takich miejsc, jak Opera. Niecodziennie też obcuje się ze sztuką wyższą. Towarzystwo genialnych aktorów, do tego znakomite przedstawienie i piękne wnętrza teatru – to nie tylko wyśmienita zabawa, ale także wyborna uczta dla ducha. Tego typu prezent jest przepustką do tajemniczego świata opery w najlepszym wydaniu. Jest też przepustką do serca wybranki lub wybranka.

Jeśli w żyłach waszej drugiej połowy krąży gorąca krew, obowiązkowo podarujcie jej naukę salsy dla dwojga. Salsa to jeden z najbardziej zmysłowych tańców świata. Dzięki niej będziecie mogli przeżyć niezapomniane chwile i bez wyrzutów sumienia oderwać się od rzeczywistości i otaczającego was świata. Salsa jest idealnym tańcem dla zakochanych. Zmysłowa, a jednocześnie pikantna gwarantuje niezwykłe doznania. Jak dla mnie nie ma lepszego sposobu na powiedzenie „kocham”. Nie ma też lepszego sposobu na uczczenie uczucia, jakie was łączy.

Nauka garncarstwa (źródło: www.katalogmarzen.pl)

Nauka garncarstwa (źródło: www.katalogmarzen.pl)

A co powiecie na wspólne rzeźbienie w glinie? Wbrew pozorom jest to szalenie zmysłowa czynność. Wystarczy, że przypomnicie sobie film „Uwierz w ducha”, a wszystko stanie się jasne. Nauka garncarstwa może być naprawdę fascynującym prezentem walentynkowym. Pozwoli wam kreatywnie spędzić czas, a jednocześnie zapewni znakomitą zabawę.

Uwierzcie mi – pomysłów na prezenty walentynkowe zarówno dla niej, jak i dla niego jest mnóstwo! Wystarczy odrobina chęci, aby sprawić przyjemność ukochanej lub ukochanemu i zabrać ją lub jego do zupełnie innego świata. Zarówno te, jak i inne pomysły na prezenty walentynkowe znajdziecie na stronie http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-walentynki.

Bawcie się dobrze i… kochajcie się! 🙂

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.