Cover me Depeche Mode

depeche mode cover me teledysk

Ten rok zdecydowanie należy do zespołu Depeche Mode. Zespół wydał nowy album zatytułowany Spirit i zorganizował ogromną trasę koncertową obejmującą najpierw całą Europę, a teraz Stany Zjednoczone. I na tym nie koniec. Depeche Mode lubi rozpieszczać swoich fanów i non stop serwuje im coś wyjątkowego. Jako, że trzeci singiel nowej płyty został bardzo entuzjastycznie odebrany i okrzyknięty najlepszą piosenką z płyty Spirit, zespół postanowił nagrać do niego teledysk. Ci, którzy byli na koncercie DM w Polsce mogli zobaczyć teledysk wcześniej. Ci, którzy nie mogli pojawić się 21 lipca na Stadionie Narodowym, na nowy klip musieli poczekać trochę dłużej. Ale na pewno przyznacie mi rację jeśli powiem, że było warto czekać.

Teledysk do piosenki „Cover me” to czarno-biały filmik utrzymany w niezwykle klimatycznym charakterze. Dave Gahan w kombinezonie kosmonauty z naszytą flagą ZSRR przemierza opustoszałe Los Angeles, a następnie leci wahadłowcem w kosmos. Tylko tyle? Dla fanów DM to aż tyle! Teledysk prezentuje się bardzo stylowo i na pewno spełnia oczekiwania wszystkich fanów, a zwłaszcza zakochanych fanek.

cover me depeche mode

klip do piosenki cover me

Teledysk do Cover me wyreżyserował nie kto inny, jak Anton Corbijn, twórca filmów „Bardzo poszukiwany człowiek” oraz „Control”. Z resztą to nie pierwsza współpraca panów. Anton Corbijn reżyserował już teledyski DM. Wyreżyserował m.in. klip do najbardziej znanego utworu Depeche „Personal Jesus”.

Klip do „Cover me” możecie zobaczyć TUTAJ

 

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.