SPIRIT – najnowsza płyta Depeche Mode

członkowie zespołu Depeche Mode ubrani na czarni

źródło: www.pinterest.com

Depeche Mode – chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To jeden z najbardziej wpływowych i liczących się na scenie muzycznej zespołów. DM uwielbiają fani z całego świata. Zespół ma na koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt i występny przed około 30 milionami fanów. Działają niezmiennie od 1981 roku. Co prawda na najnowszą płytę panowie z DM kazali nam trochę poczekać, ale w końcu się doczekaliśmy, a raczej doczekamy. Premiera nowego dziecka Dave’a Gahana, Martina Gore’a i Andy Fletchera już 17 marca! Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu, a jeszcze lepiej zapamiętajcie.

Najnowsza płyta Depeche Mode będzie nosiła nazwę Spirit i będzie 14 studyjną płytą zespołu. Nowy materiał grupy ukaże się nakładem należącej do Sony Music wytwórni Columbia, a promować go będzie singiel Where’s The Revolution, udostępniony we fragmencie jeszcze w ubiegłym roku na konferencji prasowej zespołu w Mediolanie. Zagorzali fani już teraz czekają na całość z wypiekami na twarzy. Spirit ukaże się w 3 lata po świetnie przyjętej Delta Machine. Czy powtórzy jej sukces? O tym dowiemy się już za chwilę.

W ramach promocji płyty Spirit zespół wyruszy w światową trasę koncertową, dając okazję zarówno nowym, jak  wiernym fanom doświadczenia niesamowitych wrażeń, z jakich słynne są jego występy na żywo. Początek „Global Spirit Tour” odbędzie się 5 maja w Sztokholmie. W Polsce Depeche Mode wystąpią z jedynym koncertem 21 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tego nie można przegapić!

członkowie zespołu Depeche Mode na harley'ach

źródło: www.pinterest.com

 

 

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.