Filmy na babskie wieczory

Babski wieczór to coś, czego każda z nas od czasu do czasu bardzo potrzebuje. Długie rozmowy, rytuały urodowe, wspólne winko i… filmy! Tylko z przyjaciółką mamy szansę zrelaksować się na 100%. Bo któż lepiej zrozumie kobietę od drugiej kobiety? Babcie wieczory pozwalają na chwilę zapomnieć o wszystkich problemach, zwłaszcza tych z facetami 😉 Pozwalają też przegadać różne rzeczy i rozjaśnić wiele sytuacji. O ile faceci idą z kumplem na piwo, o tyle my kobiety uwielbiamy zaszyć się z koleżankami w domu. Jakie filmy będą najlepsze na dziewczyńskie noce?

  1. Joe Black

Film z Bradem Pittem to zawsze dobry wybór. W końcu każda z nas uwielbia sobie popatrzeć na tego przystojniaka. Joe Black to pełna emocji opowieść o miłości do… śmierci. W roli śmierci oczywiście cudowny niebieskooki Brad. A wydawać by się mogło, że miłość do śmierci jest niemożliwa. A jednak. Córce milionera – Susan to się udało. I to ze wzajemnością. Choć oczywiście nie wiedziała jaką tajemnicę skrywa nieco zagubiony i nieporadny chłopak, który pewnego dnia pojawił się w domu jej ojca. Joe Black to wyjątkowy film. Paczka chusteczek będzie tu przydatna!

  1. Diabeł ubiera się u Prady

My dziewczyny uwielbiamy filmy o modzie i wielkim świecie celebrytów. Pokazana w nim ścieżka kariery Andy Sachs (Anne Hathaway) nie tylko inspiruje, ale także przestrzega i przypomina, że nawet piękny świat mody ma swoją ciemną stronę. Nie brakuje tu świetnych ciuchów i tego całego blichtru, jaki znamy z programów telewizyjnych. Do tego wybitna Meryl Streep – nie może być lepiej! Kto nie widział – obowiązkowo nadrabia zaległości przy najbliższej okazji.

  1. Mała wielka miłość

Film ten to produkcja polsko-amerykańska, która naprawdę śmieszy i wciąga w miłosne perypetie głównych bohaterów. Cała historia dotyczy młodej Polski – Joanny (w tej roli Agnieszka Grochowska), która niespodziewanie zachodzi w ciążę z amerykańskim prawnikiem – Ianem (czyli Joshuą Leonardem) i jednym, małym kłamstwem ściąga go do Warszawy. Jak ta historia się skończy? Sprawdź sama!

  1. Narzeczony mimo woli

Komedie romantyczne idealnie sprawdzają się podczas babskich wieczorów. Bawią i wzruszają jednocześnie. A przy okazji pozwalają odrobinę pomarzyć o tym jedynym i wyjątkowym. Margaret (Sandra Bullock) grozi deportacja z USA. Kobieta chcąc pozostać w Ameryce i zachować prestiżową pracę, postanawia na „już” znaleźć sobie męża. A gdzie najlepiej znaleźć kandydata? Oczywiście w pracy. Wybór pada na asystenta Margaret ( w tej roli Ryan Reynolds). Czy uda się go usidlić? Czy Margaret zostanie w USA? Oczywiście, że tego nie zdradzę. Zaproś koleżanki na wspólny seans filmowy i przekonaj się sama.

 

 

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.