Filmy świąteczne, które trzeba zobaczyć

filmy świąteczne

Święta rządzą się swoimi prawami. Poza chwilami spędzonymi z bliskimi, warto zaplanować kilka wieczorów filmowych. Oczywiście jak święta to oczywiście w roli głównej muszą wystąpić świąteczne filmy. Takowych na pewno nie brakuje. Mamy całe mnóstwo propozycji mniej lub bardziej ambitnych. Poniżej znajdziecie moje TOP3 filmów na święta. Jeśli zechcecie, parę kolejnych tutułów podrzucę wam w następnym poście 🙂

  1. Kevin sam w domu

Nie mogło być inaczej. Naszą listę ze świątecznymi filmami otwiera kultowy dziś film Kevin sam w domu. Chyba nie jesteście zaskoczeni, prawda? Nie ma świąt bez Kevina! Co tradycja, to tradycja. Film opowiada historię Kevina, który przez pomyłkę zostaje sam na święta w domu. W tym czasie okolicę nawiedza dwóch włamywaczy. Chłopiec zmuszony jest sam bronić całego dobytku. Włamywacze nawet nie wiedzą w jak poważne tarapaty wpadli. Film ma już kilkanaście lat, jednakże mimo tego chętnie do niego wracamy. To zdecydowanie świetna rozrywka dla całej rodziny!

  1. To właśnie miłość

to właśnie miłość film

Film tworzą historie rozgrywające się w Londynie tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Młody premier zakochuje się w pracownicy swojego biura. Pisarz odnajduje miłość nad brzegiem jeziora, mimo dzielących go z wybranką różnic językowych. Młoda mężatka dowiaduje się o uczuciu, jakim darzy ją najlepszy przyjaciel męża. Każda z tych historii wzrusza i porusza jednocześnie. Jest też wiele zabawnych motywów – słynna scena tańca w wykonaniu Hugh Grunta. To właśnie miłość to film z gatunku „must see”. Jeśli jakimś cudem jeszcze go nie widzieliście, szybko nadróbcie zaległości. Ci, co widzieli To właśnie miłość, mogą obejrzeć ponownie. Przecież tego typu filmy nigdy się nie nudzą.

  1. Holiday

Mój ulubiony film świąteczny! Widziałam go już ze sto razy, a i tak zawsze do niego wracam w okresie świąt. Film opowiada o poszukiwaniu miłości. Iris (Kate Winslet) jest zakochana w mężczyźnie, który zaręczył się z inną. Amanda (Cameron Diaz) dowiaduje się z kolei, że człowiek, z którym mieszka od jakiegoś czasu zdradza ją z koleżanką z pracy. Dwie kobiety, które nigdy się nie spotkały i nawet nie widziały na oczy, postanawiają zamienić się swoimi domami. Ot tak, dla chwilowej zmiany życia i oderwania się od życiowych komplikacji i problemów. Jedna z nich wyjeżdża do Los Angeles, druga do Anglii. Każda z nich odnajduje na miejscu to, czego najmniej się spodziewała: miłość.

 

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.