Prezent na 30 urodziny. Kategoria: przeżycie

Pomysły na prezent na 30 urodziny

Pomysły na prezent na 30 urodziny (pinterest)

Trzydziestka to jeden z najbardziej przełomowych momentów w naszym życiu. A jak wiadomo, każdy przełom powinien być ściśle odnotowany i uczczony. Impreza niespodzianka to nie wszystko, choć oczywiście jest ona bardzo ważna. Dobrze jest zorganizować coś, co pozostanie w pamięci na długie lata. Szalona noc pozwoli łagodnie przejść ten bądź, co bądź magiczny próg. Ważny jest także nietuzinkowy, niesztampowy, zachwycający i porywający prezent na 30 urodziny.

Prezent na 30 urodziny? Degustacja piwa. Kurs kiperski

Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny? Degustacja piwa. Kurs kiperski 

Co podarować bliskiej osobie z okazji okrągłych urodzin? Osobiście odrzuciłabym wszelkie rzeczy tzw. namacalne. Co to znaczy? Na pewno zrezygnowałabym z prezentu w postaci kosmetyków, gadżetów, czy ciuchów. Bardziej skupiłabym się na czymś, co jest związane z zainteresowaniami tej drugiej osoby i co pozwalałoby przeżyć fajną przygodę. Co takiego mogłoby to być? Dla płci męskiej doskonałym prezentem będzie na pewno degustacja piwa połączona z kursem kiperskim. Jeśli wasza połówka jest smakoszem piwa, będzie wam wdzięczna za takie przeżycie. Wiem, co mówię! Taki kurs połączy przyjemne z pożytecznym. Pozwoli zdobyć wiedzę na temat piw i ich rodzajów. Nauczy, jak odróżniać dobre piwo, od tego złego, a także jaki rodzaj piwa podawać do konkretnych potraw i okazji. Co ciekawe, taki kurs nauczy również odpowiedniego „słuchania” piwa.

Wieczór japoński (źródło: www.katalogmarzen.pl)

Prezent na 30-tkę dla żony?Wieczór japoński (źródło:katalogmarzen.pl)

A jaki prezent na 30 urodziny będzie odpowiedni dla niej? Ciekawym pomysłem będzie na pewno wieczór japoński – kolacja sushi, zwłaszcza, jeśli ona jest smakoszką japońskiej kuchni. Genialnym pomysłem prezentowym będzie także kurs sushi. W końcu, któż z nas nie chciałby zgłębić tajników przygotowywania tego wyśmienitego jedzenia? Brzmi ciekawie? I tak też na pewno będzie. Połączenie nauki przygotowywania japońskich delikatesów z doskonałą zabawą to murowany sukces.

Ekskluzywna degustacja win we dwoje (źródło: www.katalogmarzen.pl)

Ekskluzywna degustacja win we dwoje (źródło: katalogmarzen.pl)

Bardzo wyrafinowanym pomysłem na prezent na 30 urodziny będzie także ekskluzywna degustacja wina we dwoje. Szkolenie wprowadzi was w tajemniczy i niezwykle kuszący świat win. Pozwoli poznać sekrety win. Nauczy, jak odpowiednio dobierać wina ze względu na okazje i serwowane menu. Wieczór polegający na wspólnym odkrywaniu winnych tajemnic z pewnością pozostanie niezapomniany.

Gdzie szukać takich prezentowych perełek? Odsyłam was na moją ulubioną stronę Katalog Marzeń. Znajdziecie tam niekończące się inspiracje prezentowe, również te wyżej wymienione przeze mnie. Pamiętajcie, 30 lat kończy się raz w życiu. Warto więc się postarać w kwestii prezentu i pozytywnie zaskoczyć swoją drugą połówkę lub bliskich znajomych 😉

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.