TOP MOKA AMERICA – niezwykle urocza kawiarka

Kawiarka America (źródło: pinterest.com)

Kawiarka America (źródło: pinterest.com)

Piękna kawiarka America to cudowne dziecko włoskiej firmy Top Moka. To także doskonała propozycja dla osób takich jak ja, którym tradycyjne kawiarki dawno już się znudziły. Mnie osobiście America zachwyca tym, że zamiast zbiorniczka na kawę, w który wyposażone są wszystkie inne tego typu urządzenia, posiada gustowną tacką na kubki lub filiżanki. Moje serce skradła też kolorystyka kawiarek. Urządzenia te są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Dużym atutem kawiarki jest również lekko zaokrąglony kształt i specjalne lejki, dzięki którym kawa wpływa wprost do naszych kubków.

Kawiarka ciśnieniowa America to nie tylko atrakcyjny i oryginalny design, ale także wysokiej jakości materiały, z których jest wykonana. Zastosowane przez firmę Top Moka aluminium jest materiałem starannie wyselekcjonowanym i spełniającym wszelkie standardy jakości.

Warto wspomnieć, że kawiarki America robione są ręcznie, przez co każdy model jest jedyny w swoim rodzaju… wyjątkowy i niepowtarzalny.

Jak wygląda sposób zaparzania kawy w kawiarce Top Moka? Urządzenie te działa podobnie, jak wszystkie inne kawiarki. Do dolnego (przezroczystego zbiorniczka) wlewa się wodę, a do znajdującego się w zbiorniku sitka kawę mieloną. Najlepsza jest kawa średnio zmielona. Kawiarkę stawiamy na gazie lub kuchence elektrycznej i po kilku minutach mamy już gotową, pyszną i aromatyczną kawusię. Prawda, że brzmi niesamowicie? I tak też jest.

Mogę śmiało powiedzieć, że ta nowoczesna i bądź co bądź designerska kawiarka jest nowym sposobem parzenia kawy. Samo urządzenie jest też miłym dodatkiem do kuchni.

Ja osobiście bez kawy nie wyobrażam sobie dnia. Nie wyjdę z domu, jeśli rano nie uraczę się kubkiem małej czarnej, ewentualnie czarnej przełamanej mleczkiem. Dlatego też taka kawiarka jest dla mnie prawdziwym wybawieniem. Kawa z niej smakuje zupełnie inaczej (lepiej!), aniżeli ta zalana wodą z czajnika.

Jestem przekonana, że kawiarka America skarnie wasze serca tak, jak skradła moje serce.

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „TOP MOKA AMERICA – niezwykle urocza kawiarka

  1. Ludmiła mówi:

    Faktycznie piękna!!!! Wygląda zupełnie inaczej niż wszystkie inne kawiarki i to jest jej zdecydowany atut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.