Lodziarnia MALINOVA – lodziarnia grzechu warta

Warszawa, Aleja Niepodległości 130 – to adres, który powinno się zapamiętać. To adres, który powinien zapisać się w pamięci największych amatorów lodowych smaków. To właśnie tutaj, na Górnym Mokotowie znajduje się wyjątkowa i niepowtarzalna lodziarnia o wdzięcznej nazwie MALINOVA, której już samo brzmienie wprawia w ruch ślinianki. Osobiście mogę powiedzieć, że nie ma drugiego takiego miejsca w Warszawie. MALINOVA to magia, czysta poezja i uczta dla zmysłów.

lody malinowe w pucharku

źródło: Pinterest

Lodziarnia ta została otwarta w 2001 roku i niemal natychmiast weszła do ścisłej czołówki warszawskich kawiarni. Dzisiaj MALINOVA cieszy się równie dużą popularnością, co kilka lat temu. W sezonie wiosenno-letnim naprawdę ciężko tu o stolik, zwłaszcza w soboty i niedziele. Idąc do MALINOVEJ należy uzbroić się w cierpliwość, bowiem kolejka po lody jest często dość długa. Ale czekać warto! W lodziarni tej możemy zamówić zarówno lody w pucharku, jak i kruchym wafelku.

Trzeba przyznać, że w żadnym innym miejscu grzeszenie nie smakuje tak dobrze, jak w MALINOVEJ. A smak grzechu jest tu rozmaity, od słodkiej czekolady i twarożku z owocami zaczynając, poprzez pistację, truskawkę, malinę, porzeczkę, wiśnie z lukrecją, na tiramisu i cookies kończąc.

MALINOVA jest lodziarnią, która z pewnością zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Poza doskonałymi lodami, na brawa zasługuje tu również obsługa. Jedynym minusem tego miejsca mogą okazać się dla niektórych ceny lodów. Fakt, nie należą one do najniższych w Warszawie. Jednak, jak to się mówi, za smak i jakość trzeba zapłacić. A smak lodów w MALINOVEJ doskonale rekompensuje nam poniesiony wydatek.

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Lodziarnia MALINOVA – lodziarnia grzechu warta

  1. Martusia mówi:

    Oj tak, ta lodziarnia to chyba jedna z lepszych wizytówek Warszawy. Lody mają tam genialne! Moje ulubione to malinowe i pistacjowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.