Restauracje przyjazne psom

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Kupiliście właśnie psiaka i nie chcecie rozstawać się z nim ani na chwilę? Mam dla was dobrą wiadomość. To, że właśnie staliście się „rodzicami” szczeniaka wcale nie oznacza, że od razu musicie rezygnować z własnego życia towarzyskiego lub że musicie malucha zostawiać samego w domu. Co to, to nie. Obecnie, np. w Warszawie istnieje wiele miejsc przyjaznych czworonogom. W miejscach tych bardzo często pupil może liczyć nie tylko na miskę wody, ale także kocyk i psie menu. Po czym poznać, że właściciel restauracji nie wyrzuci nas za próg? Puby, kawiarnie i restauracje przyjazne zwierzętom po prostu posiadają na drzwiach specjalną naklejkę z taką deklaracją.

Warszawa przyjazna psom

W Warszawie coraz więcej restauracji chętnie gości w swoich progach czworonożnych przyjaciół. Jednym z takich miejsc jest pub Lolek, zlokalizowany na Polach Mokotowskich i wegetariańska restauracja Biosfera na ulicy Al. Niepodległości 80. Idąc do tych miejsc, możecie być pewni, że wasz pupil zostanie dobrze potraktowany i o ile nie dostanie jakichś smakołyków, to na pewno będzie mógł liczyć na miskę świeżej wody. Przyjaznym miejscem dla psów jest także Kępa Cafe na Saskiej Kępie.

Restauracje z psim menu

PRZEGRYŹ to restauracja znanego dziennikarza Piotra Najsztuba i jednocześnie miejsce przyjazne czworonogom. Co ciekawe, restauracja ta posiada specjalne psie menu, w którym można znaleźć trzy pozycje w zależności od wielkości psa. Najmniejsza porcja kosztuje około 7zł, a największa około 13zł. U Najsztuba pieski mogą siedzieć zarówno w ogródku, jak i w środku restauracji.

Miejscami typowo nastawionym na psiaki są KAFKA I GRAWITACJA. I tak na przykład w tej pierwszej wasz szczeniak dostanie na powitanie wodę i smaczne pałeczki z mielonej skóry. Oczywiście woda i drobne przekąski są darmowe. Jeśli zechcecie rozpieścić psiaka czymś więcej, do dyspozycji dostaniecie specjalne menu dla psów. W tego typu restauracjach dostępna jest najlepsza karma dla szczeniaka . Do wyboru jest albo karma sucha albo saszetki, w zależności od tego, jaką karmę preferuje wasz piesek.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.