Jak zorganizować idealne przyjęcie okolicznościowe w Toruniu?

Wybór adekwatnego do sytuacji miejsca na imprezę okolicznościową przesądza o jego sukcesie.Pisząc „miejsce” mamy na myśli zarówno miasto jak i lokal – nie wystarczy zaprosić gości do malowniczej miejscowości czy tętniącej życiem metropolii, jeśli nie mamy w planach zapewnić im posiłków w doskonałej restauracji czy noclegów w wygodnych łóżkach. Wydaje się, że idealnym terenem, na którym uda się zorganizować każde przyjęcie okolicznościowe jest hotel. Restauracje hotelowe słyną z bogatego i wyszukanego menu, a jeśli goście się zasiedzą nie ma problemów z organizacją noclegów. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że ceny związane są bezpośrednio z lokalizacją hoteli. Im dalej od centrum, tym taniej. I jednocześnie: im dalej od centrum, tym większa swoboda zabawy, możliwość hałasowania do białego rana czy zapewnienia dzieciom godziwej rozrywki. Chcesz wiedzieć jakie warunki spełnia hotel doskonały na wystawne rodzinne przyjęcie albo na rocznicę ślubu? Oto kilka podpowiedzi.

Restauracja w hotelu, czyli idealne miejsce na przyjęcie okolicznościowe

Jeśli nie mamy ochoty z góry ustalać całego menu na przyjęcie i chcemy gościom pozostawić trochę wolnego wyboru, restauracja w hotelu jest idealnym miejscem na stawianie warunków tego typu. Także tu łatwo zorganizować szwedzki stół czy bufet oraz barek. Pracownicy mający duże doświadczenie w podejmowaniu dużych grup ludzi poradzą sobie z organizacją sali restauracyjnej na każdą okoliczność. Nawet nasze specjalne życzenia nie wzbudzą tu niczyjej niechęci – raczej chęć podjęcia kolejnego wyzwania, by w przyszłości można było obsługiwać gości hotelowych oraz gości zewnętrznych jeszcze sprawniej. Infrastruktura hotelowa powstaje zawsze z myślą o organizacji przyjęć ślubnych, komunijnych czy firmowych.

Wystawne i szykowne komunie oraz chrzciny

Coraz częściej zdarza się, że imprezy rodzinne są wystawne i organizacja przyjęć tego rodzaju możliwa jest wyłącznie w lokalu do tego przygotowanym. Czasy, w których najbliższych podejmowało się w domu odchodzą w niepamięć. Jeśli przyjecie komunijne lub chrzciny wiążą się z zaproszeniem nie tylko bliskiej, ale i dalszej i rzadko widywanej rodziny, nie zaprzątamy sobie głowy organizacją go we własnym domu. Hotelowa restauracja zapewni komfortowe warunki i dorosłym, i dzieciom. Często można poprosić o przygotowanie dla dzieci specjalnie wydzielonych stolików i osobnego menu. Dostęp do hotelowego ogrodu na pewno będzie miał znaczenie dla najmłodszych oraz mam, które poczują potrzebę udania się w ustronne miejsce celem karmienia czy uśpienia dziecka.

Przyjęcia ślubne i rocznice w mniejszym lub większym gronie

Przyjęcie ślubne to impreza naprawdę wystawna a każda rocznica ślubu to okazja do kolacji we dwoje albo imprezy dla rodziny i przyjaciół. Bez względu na to w jak licznym gronie planujecie świętować, dobrze wybrać restaurację w hotelu i zaplanować całą logistykę wydarzenia. Możliwość skorzystania z noclegów znacznie ułatwia przedsięwzięcie. Czas może płynąć swoim własnym rytmem, nie trzeba nigdzie się spieszyć i nie ma obaw, że zabraknie jedzenia i trunków. Zaproszenie żony do wykwintnej restauracji na rocznicę ślubu na pewno spotka się z jej entuzjazmem. A jeśli jeszcze będzie to miejsce, w którym odbyło się wasze przyjęcie ślubne, wrażenia będą naprawdę romantyczne.

Imprezy urodzinowe, które długo będziesz wspominać

Urodziny to zwykle imprezy bardzo hałaśliwe i emocjonalne. W przypadku organizacji urodzin dla dzieci najczęściej zależy nam na tym, żeby maluchy miały się gdzie wyszaleć, wybiegać i zmęczyć. Dorośli bawią się inaczej, ale nie miej hałaśliwie. Fetowanie kolejnego roku na tym najpiękniejszym ze światów łączy się z licznymi toastami, składaniem życzeń, wspominaniem i salwami śmiechu. Wynajęcie hotelowej restauracji na przyjęcie urodzinowe sprawi, że nasze wybuchy radości nie będą nikomu przeszkadzały. Że będziemy mogli świętować tak długo, jak tylko przyjdzie nam ochota.

Wszystkie walory miejsca, w którym warto zorganizować przyjęcie okolicznościowe ma Hotel Nad Rzeczką. Zlokalizowany na obrzeżach Torunia daje naszym gościom swobodę na jaką nie zawsze mogą sobie pozwolić organizując imprezę w centrum miasta. Tu nikomu nie przeszkadza hałas i głośna muzyka, a okoliczne lasy i parki dają szansę na wieczorne romantyczne spacery albo poranny jogging dla przewietrzenia zmęczonej imprezowaniem głowy.

Profesjonalna i życzliwa obsługa, która dyskretnie zadba o każdy szczegół

Zlecając nam organizację przyjęcia macie gwarancję, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Od początku Hotel Nad Rzeczką nastawiony jest na obsługę imprez rodzinnych i firmowych. Doświadczenie pomaga nam przewidzieć twoje pytania i potrzeby – zawsze jednak chętnie przeorganizujemy przestrzeń czy menu, żebyś tylko był zadowolony. Wiemy, że przygotowanie sali oraz menu dla wielu gości o różnych upodobaniach kulinarnych, preferujących rozmaite diety czy uczulonych na określone składniki pokarmowe albo… dawno niewidzianego wujka nie jest łatwe. Ale nasza profesjonalna i życzliwa obsługa dyskretnie zadba o każdy szczegół.

Wnętrze dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb

Dostosujemy wnętrze hotelowej restauracji do potrzeb dzieci, osób starszych czy niepełnosprawnych. Zadbamy o wygodę biesiadników i tancerzy. Wiek naszych gości nigdy nie będzie elementem zaporowym: z równą przyjemnością przygotujemy stoły tak, żeby dzieci swobodnie czuły się między dorosłymi, jak i wydzielimy dla nich specjalną strefę, w której poczują się lepiej we własnym gronie. Jakikolwiek masz pomysł na organizację przyjęcia ślubnego, komunijnego, urodzin czy chrzcin, dostosujemy się do twoich wymagań i wdrożymy je w życie.

Dużo przestrzeni dla jeszcze większego komfortu

Duża hotelowa restauracja oraz przestronna w pełni wyposażona sala z klimatyzacją to idealne miejsce na przyjęcie w dużym gronie. Przestrzeń ważna jest zwłaszcza, kiedy szukamy lokalu na komunię czy chrzciny. Podczas takich imprez towarzyszy nam dużo dzieci i to z uwagi na nie staramy się zaaranżować przestrzeń tak, żeby miały one możliwość swobodnej zabawy i żeby nie uprzykrzały życia dorosłym zajętym swoimi śmiertelnie ważnymi sprawami. Komfort gości bezpośrednio przekłada się na opinie o Hotelu Nad Rzeczką – to nasi goście polecają nas kolejnym klientom i sprawiają, że nabieramy doświadczenia w obsłudze imprez i eventów.

Nie musisz się martwić powrotem do domu

Organizacja przyjęcia w hotelu zdejmuje z nas konieczność zadbania o to, żeby impreza skończyła się na tyle wcześnie, by goście mogli skorzystać ze środków komunikacji miejskiej czy organizowania dodatkowego transportu w przypadku gości weselnych. 60 pokoi hotelowych zapewnia naszych i waszym gościom możliwość wyspania się po najbardziej szalonej zabawie. Albo wtedy, kiedy do domu naprawdę daleko.

Wiosna i lato to czas, w którym w Hotelu Nad Rzeczką odbywają się przyjęcia komunijne i chrzciny, wesela i rodzinne zjazdy. Im mniej logistyki każdego z tych przedsięwzięć zostawicie sobie na głowie, tym łatwiej będzie się cieszyć ze spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Nie musisz się martwić powrotem do domu, nie musisz się martwić niczym.

Wysoka jakość i przystępna cena

Hotele zlokalizowane w centrach miast są bardzo drogie. Często cena jest nieadekwatna do oferowanych przez nie usług – sztywnych grafików, niechęci do pertraktacji z klientami, narzucanych z góry aranżacji lokalu czy menu. Nasz hotel przyciąga gości wysoką jakością usług oraz przystępnymi cenami.To świadomy wybór, podobnie jak lokalizacja.Toruń może się poszczycić wieloma wspaniałymi restauracjami, w tym hotelowymi, ale nie warto przepłacać. Hotel Nad Rzeczką w Toruniu nie odbiega komfortem od innych, za to daje i naszemu personelowi, i naszym gościom niemal nieograniczone możliwości organizacji hucznych i hałaśliwych imprez bez narażania się okolicznym mieszkańcom. Jeśli naprawdę zależy ci na organizacji przyjęcia, które przejdzie do rodzinnej historii; przyjęcia, które nareszcie zgromadzi przy stole wszystkich, którzy rozjechali się po świecie i pozwoli im spędzić wspólnie dobry czas, pamiętaj o naszym hotelu.

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.