Labour Cafe – nie tylko dla zapracowanych

labour cafe warszawa

Jest takie miejsce na mapie Warszawy, dokładnie w centrum miasta, przy ulicy Tamka, gdzie można spokojnie popracować, a przy okazji dobrze zjeść. Tym miejscem jest LABOUR CAFE – chyba jedna z niewielu kawiarni przystosowanych dla osób pracujących.

To właśnie tutaj można przyjść z laptopem, połączyć się z szybki Internetem i mieść do drukarki to wszystko, co większość pracujących osób potrzebuje: xero, drukarkę, skaner, narzędzia do prezentacji, LCD, flipcharty. I to nie wszystko. W LABOUR CAFE nie musisz pracować sam. Z powodzeniem możesz przeprowadzić tu zebranie zespołu lub spotkanie z klientem. Kawiarnia na Tamka jest też świetnym miejscem do wszelkich szkoleń i warsztatów.

Ale praca to jedno, a dobre jedzenie drugie. W LABOUR można śmiało połączyć jedno z drugim. W końcu co to byłaby za praca, gdybyśmy nie mogli napić się kawy lub zjeść czegoś energetycznego, co doda sił do dalszej walki z projektami, goniącymi terminami, itp. Na co możemy liczyć w kawiarni? Na pewno na fajną propozycję śniadaniową. Chyba każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zwolennicy francuskich śniadań mogą zamówić sobie croissanty. Fani zdrowego stylu życia mogą sięgnąć po kaszę jaglaną lub omleta. Oczywiście kanapek i sałatek również nie brakuje. Ci, co nie mają w zwyczaju jeść śniadań mogą skusić się na lunch – również vege i bez glutenu, co jest naprawdę bardzo fajnym rozwiązaniem. Wielbiciele słodkości także znajdą tu coś dla siebie. Osobiście polecam wam bezę kawowo-daktylową, która według mnie jest mistrzostwem świata! Tak więc ten tego… Panie i Panowie – tak to można pracować 🙂

 

 

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.