Sprawdzone pomysły na Sylwestra

pomysł na sylwestra

Sylwester to dla wielu osób wyjątkowy czas – moment na przemyślenia, podsumowania, zamknięcie pewnego etapu w życiu. Dla wielu to moment hucznych zabaw, radości, świętowania. Każdy z nas chce mieć piękne wspomnienia z tego dnia, dlatego każdy z nas skrupulatnie planuje jak i gdzie spędzi Sylwestra. Macie już swój pomysł na Sylwestra (sprawdź)? Jeśli nie, poniżej znajdziecie kilka inspiracji 🙂

  1. Sylwester w domu

Impreza w domu to zawsze dobry pomysł na Sylwestra. Wówczas nie trzeba zastanawiać się czy aby na pewno koszt Sylwestra nie przerośnie naszych możliwości, ani za ile spędzić Sylwestra, żeby nie zrujnować domowego budżetu. Sylwester w domu może być naprawdę fajny. Uda się zawsze, niezależnie od budżetu. W zależności od własnych upodobań, możecie urządzić noc gier planszowych lub seans filmowy z wykorzystaniem rzutnika. Dla tych, co nie lubią nudy i będą chcieli odrobinę zaszaleć, dobrym rozwiązaniem będzie bal kostiumowy. Ustalcie jakiś motyw przewodni i poproście swoich gości, aby odpowiednio się przebrali. Nie muszą to być jakoś szczególnie profesjonalne przebrania, ale dzięki przebraniom na pewno będziecie się świetnie bawić. Oczywiście nie możecie zapomnieć o przekąskach i napojach. Aby koszt Sylwestra nie był zbyt wygórowany, możecie poprosić swoich gości, żeby każdy przyniósł coś ze sobą. Tak chyba będzie i najtaniej i najwygodniej dla każdego.

pomysł na sylwestra w domu

  1. Sylwester na rynku miasta

Kolejny tani pomysł na Sylwestra to impreza na rynku. Większość miast organizuje imprezy na zakończenie roku. W większości przypadków są to naprawdę genialne zabawy. Aby miło spędzić czas na rynku należy tylko zadbać o jedno – ciepły strój. Jeśli zechcecie odrobinę zaszaleć, zamiast imprezy w swojej miejscowości, wybierzcie imprezę w innym mieście. Po prostu wsiądźcie w pociąg i pojedźcie do jakiegoś odległego miasta na zabawę pod gołym niebem.

pomysł na sylwestra na mieście

  1. Sylwester w górach

Nie satysfakcjonuje was ani siedzenie w domu, ani miejska impreza? To może usatysfakcjonuje was Sylwester w górach? Nawet jeśli nie będzie śniegu, to na pewno będzie fajnie. A jeśli aura dopisze, wówczas będziecie mogli powitać nowy rok na stoku narciarskim lub podczas szalonego kuligu. Wrażeń na pewno nie zabranie. Koszt Sylwestra w górach nie należy do najtańszych. Trzeba liczyć się z wydatkiem od 500 zł w górę.

pomysł na sylwestra na przykład w górach

  1. Sylwester w kinie

Dla kinomanów świetnym pomysłem na Sylwestra będzie na pewno noc spędzona w kinie. Koszt takiego Sylwestra nie jest odstraszająco duży, a moc atrakcji gwarantowana. Poza tym, taki seans w kinie to fajna alternatywa dla klasycznej domówki. Zabierzcie ze sobą znajomych, a na pewno wieczór będzie udany! Koszt Sylwestra w kinie uzależniony jest oczywiście od kina i miasta. Większość popularnych sieciówek oferuje bilety w cenie 80-150 zł.

pomysł na sylwestra w kinie

 

 

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.