Kawiarnie z dobą kawą i miejscem do pracy

klimatyczne kawiarnie w warszawie

Pracuję z domu. Uwielbiam ten format pracy, bo dzięki niemu czuję się bardziej wolna i niezależna. Nikt mi nie dyktuje o której mam wstać, rozpocząć pracę lub ją skończyć. Mogę też pracować z każdego miejsca na ziemi, choćby nawet była to daleka Australia 😉 Póki co moim miejscem na ziemi jest Warszawa i to w niej lubię odkrywać coraz to nowsze miejsca, w których mogę popracować, a przy okazji napić się dobrej kawy. Bo przecież nie samym domem człowiek żyje. Czasami trzeba wyjść do ludzi. Jeśli i wy pracujecie w podobny sposób, mam dla was kilka fajnych miejsc, do których możecie zabrać laptopa.

  1. Ministerstwo kawy

Już sama nazwa tej kawiarni bardzo przypadła mi do gustu. Brzmi tak dostojnie i… profesjonalnie. Tymczasem jest to naprawdę klimatyczne miejsce na tyłach Placu Zbawiciela. A któż z nas nie lubi Zbawiciela? To kultowe miejsce na mapie Warszawy! Wracając do Ministerstwa kawy to z całą pewnością postawią nas tu na nogi, zwłaszcza w poniedziałek rano. Już na wejściu pachnie kawą. Nie sposób się na skusić na kubek lub dwa. Do tego w Ministerstwie kawy możemy popracować na szalenie wygodnych fotelach. Tu jest naprawdę bardzo dobrze. Jeśli jeszcze nie byliście, jak najszybciej nadróbcie zaległości.

  1. Miau Cafe

Miau Cafe mieści się na warszawskiej Woli. To dość nietypowe miejsce, w których rządzą… koty! Tak, prawdziwe czworonożne zwierzaki. Jest ich tu kilka, a każdy z nich potrafi umilić czas spędzony przed laptopem. Jeśli lubisz koty, do tego jesteś miłośnikiem kawy, a przy okazji wykazujesz zapędy na pracoholika, to miejsce jest dla ciebie. Zajrzyj tu koniecznie.

  1. Green Caffe Nero

Ta londyńska sieciówka jest bardzo lubiana przez klientów i niezależnie od sezonu dość mocno oblegana. W czym tkwi jej sekret? W przeciwieństwie do wielu innych sieciówek, panuje tu szalenie przytulny klimat. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że w Nero jest jak w domu. Wygodne fotele, fajne lampki, do tego przyjemna dla ucha muzyka – czego chcieć więcej? Poza tym, kawiarnie Green Cafe Nero są naprawdę duże, dlatego każdy znajdzie miejsce dla siebie. Niektóre zakątki są tak intymne, że można się w nich zaszyć nawet na cały dzień bez obaw, że ktoś nas będzie szturchał, czy nam przeszkadzał. Kawę także mają tu bardzo porządną 🙂 Zdecydowanie polecam to miejsce!

 

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.