Tapas bar – Złoto Hiszpanii

złoto hiszpanii warszawa

Jest takie miejsce na mapie Warszawy utrzymane w iście hiszpańskim stylu, skąpane w czerwieni i kuszące dość mocnymi, hiszpańskimi trunkami. Mowa o Złocie Hiszpanii – jedynym chyba na ulicy Francuskiej tapas bar. Jeśli lubicie kuchnię hiszpańską lub macie ochotę na przekąski w hiszpańskim stylu, musicie tu zajrzeć!

Knajpka nie jest duża, ale dzięki temu bardzo klimatyczna. Na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi jest na pewno idealna. Obsługa jest tu bardzo miła, energiczna i niezwykle pomocna. Zdecydowanym atutem Złota Hiszpanii jest bardzo bogaty wybór win. Co ważne, część składników, które znajdziemy w podanych nam daniach, można kupić również na wynos.

W Złocie Hiszpanii jak złoto wchodzi wino sprzedawane tu na karafki – bardzo udane w parze z treściwymi przekąskami. Szczególnie warto się skusić na deskę serów lub wędlin, a najlepiej na jedno i drugie. Chorizo mają tu naprawdę pyszne. Pyszna jest też Sangria, a więc hiszpańskie winko podane ze świeżymi owocami. Niestety przy okazji jest też bardzo zdradliwe. Smakuje genialnie i jeszcze lepiej uderza do głowy. Tak więc Sangria jak najbardziej tak, ale z dużą dozą nieśmiałości i ostrożności 😉

Ale wracając do tematu przekąsek… W końcu to tapas bar! Kata jest dość bogata i atrakcyjna. Wybór przekąsek jest tu bardzo satysfakcjonujący. W zależności od apetytu można skusić się na coś mniejszego lub większego, jak np. zestaw tapasów Valnecia, w skład którego wchodzą: tortilla ziemniaczana, chorizo w czerwonym winie, gulas z krewetkami oraz deska wędlin serano, ser dojrzewający i oliwki. W Złocie Hiszpanii nie ma przekłamania, ani reinterpretacji. Nie ma też oszczędności na kliencie.

Złoto Hiszpanii to całkiem przyjemne miejsce, w którym można spędzić wiele godzin. To idealne miejsce na wspólne ucztowanie i zabawę w gronie przyjaciół. Mnie się tam podobało, więc zachęcam was do wypróbowania tego miejsca.

 

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.