Bracka 20… czyli słynne Między Nami

Między Nami Cafe (źródło: miedzynamicafe.com)

Między Nami Cafe (źródło: miedzynamicafe.com)

Bracka 20 to adres na mapie Warszawy, który warto poznać i z którym warto się zaprzyjaźnić. Mieści się tam niezwykle klimatyczna knajpka, a ściślej mówiąc klubokawiarnia, w której nie tylko możemy dobrze i smacznie zjeść, ale także możemy miło spędzić czas w towarzystwie wysokiej kultury, bo kultura i sztuka grają tam bardzo ważną rolę. W Między Nami wydawany jest darmowy magazyn fotograficzny, książki o jedzeniu oraz płyty z muzyką elektroniczną. W knajpce odbywają się też liczne wystawy. Można śmiało powiedzieć, że Między Nami to miejsce, w którym mieszają się plotki, intrygi, sztuka, kultura i biznesy. Nic więc dziwnego, że lubią gościć tu znane i lubiane twarze kina, teatru, sceny muzycznej i świata reklamy. Wśród tych najbardziej popularnych możemy wymienić Pawła Wilczaka, Roberta Kupisza, Mariusza Trelińskiego i Joannę Klimas.

I mimo, że knajpka w tym roku kończy 19 lat i nowych „zmarszczek” na ścianach wciąż jej przybywa, to jednak trzyma się świetnie. Jej kondycja cały czas pozostaje na wysokim poziomie. Na początku funkcjonowania tego miejsca, wstęp tutaj mieli tylko wybrani posiadacze specjalnych kart. Dziś miejsce jest bardziej otwarte na innych ludzi, a nie tylko reżyserów, aktorów, czy fotografów.

Między Nami Cafe (źródło: miedzynamicafe.com)

Między Nami Cafe (źródło: miedzynamicafe.com)

 

Między Nami Cafe (źródło: miedzynamicafe.com)

Między Nami Cafe (źródło: miedzynamicafe.com)

 

O Między Nami można śmiało powiedzieć, że jest miejscem niezwykle elastycznym, które zmienia się w zależności od dnia tygodnia i potrzeb jej klientów. Za dnia Między Nami jest kawiarnią i knajpką, w której wypijemy dobrą kawę i zjemy kawałek domowego ciasta. Wieczorem zaś Między Nami pełni rolę miejsca rozrywki.

Na co możemy liczyć wybierając się do Między Nami? Poza niezwykłym klimatem tego miejsca, na pewno na wyśmienite menu i bogatą kartę wykwintnych win. W knajpce zjemy takie cuda, jak penne z pieczoną dynią i fetą, polędwiczki wieprzowe w sosie balsamiczno-porzeczkowym, tarte z botwinką i kozim serem, zupę koperkową, pierogi ruskie i tosty francuskie. Specjalnością Między Nami są też słodkości. Poza wspomnianymi wcześniej domowymi ciastami, możemy uraczyć się tu owocowymi koktajlami i lodami z bitą śmietaną.

Tak więc jeśli przypadkiem (lub nie) zawitacie na Bracką, koniecznie odnajdźcie numer 20 i wejdźcie do środka… Tak Między Nami mówiąc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni.

Tagi .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.