Pomysł na… randkę

źródło: www.wyjatkowyprezent.pl

źródło: www.wyjatkowyprezent.pl

Dziś będzie trochę nietypowo, bo o przyjemnościach, uczuciach, wzajemnym obdarowywaniu się upominkami. Tak wiem – powiecie, że Walentynki dawno już minęły i nie czas na romansidła. Ale dla mnie każdy czas jest dobry, aby okazać komuś uczucia i wywołać uśmiech na jego twarzy. Chyba z wiekiem robię się coraz bardziej sentymentalna…. 

Tak więc… wracając do sedna sprawy – dziś będzie nietypowo, bo dziś zamierzam wam sprzedać kilka fajnych pomysłów na prezenty dla zakochanych. Niektóre z nich odkryłam zupełnie niedawno. Po inne, zdarzało mi się sięgać w przeszłości.

Pamiętajcie, że nie musicie mieć okazji, aby sprawić komuś bliskiemu miłą niespodziankę. Czasami fajnie jest kogoś zaskoczyć i wywołać dziką radość… chociażby zabierając swoją połówkę na fajną randkę. Co wy na to? Poniżej znajdziecie moją własną ulubioną listę propozycji z kategorii: prezent dla zakochanych. Dzięki tym propozycjom będziecie mogli spędzić trochę czasu tylko we dwoje:

Romantyczna kolacja dla dwojga

źródło: wyjatkowyprezent.pl

źródło: wyjatkowyprezent.pl

Zazwyczaj na co dzień nie mamy czasu, żeby gdzieś razem wyjść. Robimy dobre jedzenie, kupujemy dobre wino i… zaszywamy się w domu. Wyjście na kolację do eleganckiej restauracji będzie więc fajną odmianą. Taki prezent możecie sobie podarować w każdej chwili. Wyobraźcie sobie tylko wyborne jedzenie przygotowane przez najlepszych kucharzy, blask świec, dźwięki muzyki… Uczta dla duszy i ciała! Jestem pewna, że taki wieczór na nowo rozpali drzemiące w was uczucia.

Kolacja w ciemnościach

źródło: wyjatkowyprezent.pl

źródło: wyjatkowyprezent.pl

Brzmi trochę jak scena z 50 twarzy Greya i faktycznie jest jednym z lepszych pomysłów na randkę i wspólne spędzenie czasu. Jeśli chcecie przekonać się, co potrafią zmysły, które znajdą się w absolutnych ciemnościach – wybierzcie się do pozbawionej światła restauracji. Niesamowite doznania kulinarne gwarantowane! Uwierzcie mi – tego typu randkę zapamiętacie na długi czas.

Czekoladowy wieczór dla dwojga

źródło: wyjatkowyprezent.pl

źródło: wyjatkowyprezent.pl

Czekolada to jeden z najsmaczniejszych afrodyzjaków. Nie tylko rozpieszcza podniebienia, ale także wzmaga namiętność. Jest idealnym składnikiem udanej randki. Jeśli jesteście fanami tego słodkiego rarytasu, zaserwujcie sobie czekoladowy wieczór tylko dla dwojga. Jestem pewna, że słodycz czekolady zbliży was do siebie jeszcze bardziej!

Romantyczny masaż dla dwojga

źródło: wyjatkowyprezent.pl

źródło: wyjatkowyprezent.pl

Fajnym pomysłem na miłe spędzenie czasu tylko we dwoje jest także masaż dla dwojga. Prezent w takiej postaci pozwoli wam pobyć razem, a do tego choć na chwilę zapomnieć o całym świecie – odpocząć i zregenerować siły. Nastrojowe wnętrza Spa, intymna atmosfera, dźwięki relaksującej muzyki – taka randka nie może się nie udać! Jestem pewna, że ta przygoda jeszcze bardziej zbliży was do siebie.

Zajęcia na kole garncarskim dla dwojga

źródło: wyjatkowyprezent.pl

źródło: wyjatkowyprezent.pl

Pamiętacie film „Uwierz w ducha”? Jest tam scena, w której główni bohaterowie siedzą przed kołem garncarskim i lepią z gliny… To jedna z najbardziej zmysłowych i romantycznych scen w historii kina. Teraz wy możecie być jej bohaterami! Taką możliwość dadzą wam zajęcia na kole garncarskim  – znakomita lekcja kreatywności, doskonała zabawa i… możliwość spędzenia szalenie romantycznych chwil we dwoje.

Jak sami widzicie, idealny prezent dla zakochanych może mieć różne twarze, tak jak różne twarze mogą mieć randki. Zachęcam was do korzystania z tego typu umilaczy czasu 🙂

 

 

 

 

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.