Oryginalne pomysły na prezenty gwiazdkowe

pomysły na prezenty gwiazdkowe

Dzisiejszy post w pełni poświęcimy prezentom gwiazdkowym. Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami, dlatego czas najwyższy kupić miłe podarunki najbliższym. W przeciwieństwie do lat poprzednich, proponuję wam sięgnąć po takie prezenty świąteczne, które nie tylko sprawią miłą niespodziankę, ale także zaskoczą i wywołają nieudawaną radość.

Pomysły na prezenty gwiazdkowe mogą być różne. Zapomnijcie jednak o kolejnej parze skarpetek, kolejnym swetrze, bransoletce lub koszu słodkich łakoci. Zapomnijcie o rzeczach oczywistych, które może i na początku sprawiają radość, ale z czasem i tak są skazane na zapomnienie i pokrycie kurzem. Zamiast przedmiotów namacalnych, w tym roku podarujcie prezenty w postaci niezwykłej przygody, fajnego wydarzenia.

W zależności od tego, co lubią wasi najbliżsi, możecie podarować voucher na degustację wina lub kawy, a także wieczór we włoskiej restauracji lub czekoladowy masaż. Wierzcie mi na słowo, że tego typu prezenty od razu przypadną do serca waszym bliskim. Wiem o czym mówię 🙂

Degustacja czekolady (źródło: www.wyjatkowyprezent.pl)

Degustacja czekolady (źródło: www.wyjatkowyprezent.pl)

Degustacja czekolady

Któż z nas nie lubi czekolady? Zamiast jednak zwykłego pudełka z pralinami, podarujcie bliskiej osobie wizytę w eleganckiej Pijalni Czekolady Wedel. Już samo pojawienie się tam spowoduje chwilowe oderwanie od rzeczywistości, a co dopiero cała reszta. Podczas wizyty w Pijalni Wedla, będzie można nie tylko skosztować kompozycji różnych rodzajów płynnej czekolady, ale także sprawdzić na własnej skórze i podniebieniu, ile przyjemności daje ten aksamitny deser. Jeśli bliska wam osoba kocha słodkości, przenieście ją w krainę słodkiej przygody i zaserwujcie prawdziwą rozkosz dla podniebienia. Taki prezent pozwoli zapomnieć o troskach dnia codziennego, zrelaksuje i pozwoli skupić się tylko i wyłącznie na przyjemnościach. Mmmm prawda, że brzmi cudownie? 🙂

Włoska kolacja

Fajnym pomysłem na prezent gwiazdkowy jest również wieczór we włoskiej restauracji, który pozwoli przenieść się do krainy pełnej smaków i wyjątkowych aromatów. W końcu kuchnia włoska nie od dziś uznawana jest za jedną z najlepszych na świecie. Tego typu podarunek nie tylko rozpieści wasze zmysły ale także pozwoli wspólnie spędzić miło czas. Wyobraźcie sobie tylko romantyczny nastrój, blask świec, nastrojową muzykę, wyborne jedzenie… Tak wygląda przepis na szczęście i udane chwile. Taki prezent z pewnością pozostanie w pamięci ukochanej osoby na bardzo długi czas.

Zwiedzanie palarni kawy (źródło: www.wyjatkowyprezent.pl)

Zwiedzanie palarni kawy (źródło: www.wyjatkowyprezent.pl)

Zwiedzanie palarni kawy

Prawdziwym miłośnikom małej czarnej proponuję podarować prezent w postaci fascynującej wycieczki do palarni kawy, podczas której będzie można poznać tajniki kawowego świata, pełnego smaków i aromatów. I to nie wszystko. W trakcie takiej wycieczki będzie można również skosztować rozmaitych gatunków kaw, które pozwolą odnaleźć swój ulubiony smak. Jestem przekonana, że prawdziwy fan kawowych napojów będzie szczęśliwy, kiedy zostanie obdarowany tego typu prezentem.

Masaż czekoladowy (źródło: www.wyjatkowyprezent.pl)

Masaż czekoladowy (źródło: www.wyjatkowyprezent.pl)

Masaż czekoladowy

Fanom słodyczy można podarować wizytę w Pijalni Czekolady, a można też podarować czekoladowy masaż. Tego typu przeżycie pozwoli bliskiej wam osobie spędzić cudowne chwile z jej ulubionymi słodyczami. Co więcej, zadba o doskonałe samopoczucie, zrelaksuje, odpręży i pozwoli zapomnieć o chwilowych smutkach, a przy okazji cudownie wygładzi skórę i przywróci jej dawny blask. Masaż przy użyciu czekolady to rozkosz, którą ciężko zapomnieć. Jeśli chcecie zabrać bliską wam osobę do nieba, podarujcie jej masaż czekoladowy 🙂

Pod poniższym linkiem znajdziecie wyjątkowe pomysły na prezenty gwiazdkowe –  http://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezenty-na-swieta.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.