Beyonce gwiazdą Orange Warsaw Festival

Wydarzeniem kulturalnym maja 2013, jednocześnie największym przedsięwzięciem muzycznym, będzie bez wątpienia koncert prawdziwej diwy, królowej muzyki R&B i najczęściej nagradzanej artystki w historii Grammy – Beyonce.

Beyonce

 

W naszym kraju tę fantastyczną piosenkarkę będziemy mogli podziwiać po raz pierwszy. Beyonce zagra 25 maja na Stadionie Narodowym w ramach Orange Warsaw Festival. Z pewnością jest to nie lada gratka dla fanów Beyonce, ale nie tylko dla nich. Na majowy koncert bez wątpienia wybiorą się również ci wszyscy, którzy będą chcieli zobaczyć na własne oczy profesjonalne show, przygotowane na najwyższym światowym poziomie. Bo Beyonce nie kocha się tylko za wspaniały głos, ale także za spektakularne przedstawienia, jakimi raczy swoich fanów.

Piosenkarka zaledwie rok temu urodziła córeczkę, a cztery miesiące później znów koncertowała. Światowa publiczność była wniebowzięta formą, z jaką piosenkarka wróciła na scenę. W maju będziemy mogli sami przekonać się o tym, czy faktycznie ta forma jest tak dobra, jak wskazują na to zagraniczne czasopisma, czy nie.

Na co możemy liczyć 25 maja? Na pewno na prawdziwy ogień i ogromną dawkę energii. Na pewno na show, którego nie widzieliśmy do tej pory. Na pewno na największe przeboje wokalistki, jak i piosenki pochodzące z nowej (piątej już) płyty. Jedno jest pewne – będzie się działo!

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.