Andrea Bocelli w Polsce!

andrea bocelli w polsce

Już 5 sierpnia 2017 roku w Szczecinie będzie można zobaczyć i posłuchać jednego z największych tenorów świata. Mowa oczywiście o Andrea Bocellim – muzyku, który potrafi chwycić za serce jak mało kto i wywołać łzy wzruszenia. Śpiewak będzie główną gwiazdą muzyczną The Tall Ship Races. Występ włoskiego śpiewaka operowego w naszym kraju będzie częścią jego trasy koncertowej Cinema World Tour. Wybieracie się?

Włoski tenor, kompozytor, producent muzyczny

Andrea Bocelli to człowiek orkiestra. Nie tylko śpiewa, ale także komponuje, pisze teksty i produkuje muzykę. Najbardziej znany jest z wykonywania utworów takich jak: Time to Say Goodbye, Canto della Terra, Vivere czy Nessun dorma. Artysta od lat uznawany jest za najlepiej sprzedającego się śpiewaka operowego na świecie, jak również jednego z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki. Jego dotychczasowe albumy sprzedały się w nakładzie ponad 80 milionów egzemplarzy. Włoski tenor zrobił imponującą karierę zarówno w świecie muzyki poważnej, jak i popularnej.

Bilety na koncert

Przed sceną na Wałach Chrobrego powstanie sześć sektorów z miejscami siedzącymi – w pięciu z nich bilety będą kosztować 350 zł, a w najlepszym, tuż przy scenie – 450 zł. Bilety można kupić za pośrednictwem stron: prestigemjm.com, a także eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Finał The Tall Ships Races

Na marginesie mówiąc, Szczecin będzie gospodarzem tej jakże prestiżowej i pięknej imprezy już po raz trzeci. Wcześniejsze edycje miały miejsce w roku 2007 oraz 2013. Plan imprezy przedstawia się następująco:

30 czerwca – 3 lipca, Halmstad (Szwecja) – otwarcie regat i start 1. wyścigu
13 – 16 lipca, Kotka (Finlandia) – start rejsu towarzyskiego
20 – 23 lipca, Turku (Finlandia) – start 2. wyścigu regat
29 lipca – 1 sierpnia, Kłajpeda (Litwa) – start 3. wyścigu regat
5 – 8 sierpnia, Szczecin (Polska) – finał regat

 

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.