Czas pomyśleć o prezentach świątecznych

prezenty świąteczne

źródło: pinterest

Dzisiejszy post będzie trochę nietypowy. Nie będę polecała wam konkretnych filmów, ani książek. Nie będę polecała wam też konkretnych przedstawień w teatrze, ani koncertów, na które warto się wybrać. Co zatem zrobię? Podsunę wam kilka propozycji na prezenty świąteczne! 🙂 Zdziwieni? A nie powinniście. Zanim się obejrzycie, nadejdzie grudzień a wraz z nim święta. Pamiętajcie, że już za miesiąc wszystkie galerie handlowe utoną w bombkach, sztucznych mikołajach i reniferach. Ten jeden jedyny raz możemy wyprzedzić świąteczne szaleństwo i wybrać prezenty, zanim zrobi to cała reszta. 

Jako, że jest to blog kulturalny, kulturalne będą również polecane przeze mnie prezenty świąteczne. Nie wiem jak wy, ale ja jestem już nieco znużona prezentami oczywistymi. Fakt, miło jest dostać pod choinkę książkę ulubionego pisarza, czy płytę z ukochaną muzyką, ale jeszcze milej jest zostać obdarowanym czymś, co pozostanie w nas na zawsze i w raz z upływem czasu nie pokryje się kurzem.

Nie wiem czy wiecie ale od jakiegoś już czasu niekwestionowanym hitem są prezenty nieoczywiste i nienamacalne. Na ich punkcie oszalał już cały świat. A wszystko zaczęło się w Anglii… Ludzie zaczęli nagle obdarowywać siebie nie przedmiotami, ale przeżyciami, wspaniałymi przygodami, ucztami dla duszy i ciała. Brzmi intrygująco? A jest jeszcze lepiej!

Prezenty świąteczne mogą być różne. Wszystko zależy od upodobań, preferencji i zamiłowań osoby, którą chcecie obdarować upominkiem. Ja wybrałam dla was kilka propozycji

Po pierwsze – spektakl teatralny

Voucher do teatru to nie tylko przepustka do świata teatru w najlepszym wydaniu, ale także nie lada gratka dla osób, które kochają X Muzę i chętnie chodzą na sztuki teatralne. Wieczór spędzony w towarzystwie ukochanych aktorów z pewnością będzie należał do niezapomnianych. Takiego prezentu nie da się zapomnieć!

źródło: www.katalogmarzen.pl

źródło: www.katalogmarzen.pl

Po drugie – spektakl rewiowy

Miłośnikom dobrej zabawy i tańców do białego rana polecam podarować prezent w postaci vouchera do popularnego Teatru Sabat. Miejsce to cieszy się ogromnym powodzeniem i jest chętnie odwiedzane przez miłośników rewii z całego świata, nie tylko z Polski. Sabat to jedyne takie miejsce na mapie Polski, w którym na wzór paryskiej rewii, połączone jest wspaniałe widowisko z wyborną kolacją i zabawą przy muzyce tanecznej. Jeśli chcecie podarować bliskiej osobie przeżycie przepełnione szykiem, elegancją i dobrą zabawą, voucher do Teatru Sabat będzie strzałem w dziesiątkę.

Po trzecie – wieczór w operze

Genialni aktorzy, genialna muzyka i jeszcze genialniejsze przedstawienia to mieszanka, która zachwyci każdego fana opery. Jeśli bliska waszemu sercu osoba kocha operę, ale nie ma okazji ku temu, by często ją odwiedzać, podarujcie jej voucher na jedno z przedstawień w ulubionej operze. Jestem przekonana, że taki prezent nigdy nie zostanie zapomniany.

źródło: www.katalogmarzen.pl

źródło: www.katalogmarzen.pl

Po czwarte – wizyta w studiu nagrań

A co powiecie na prezent w postaci szalonej przygody w studiu nagraniowym? Jeśli wasza luba / wasz luby kocha śpiewać i marzy, aby zostać wielką gwiazdą, zabierzcie ją/ go do studia nagraniowego, w którym będzie mógł / mogła spełnić swoje marzenia i choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Sami przyznacie, że nagranie własnej piosenki u boku profesjonalistów to przeżycie, którego nie da się zapomnieć do końca świata, a nawet i jeden dzień dłużej! 🙂

Po piąte – kurs malarstwa

Ciekawym i niezapomnianym prezentem, który jednocześnie może zaprocentować na przyszłość będzie kurs malarstwa w dowolnej technice: akryl, olej, akwarela. Jeśli bliska wam osoba czerpie dziką radość z tworzenia obrazów, taki kurs będzie spełnieniem marzeń, doskonałą lekcją i świetną przygodą jednocześnie.

Te i inne świąteczne inspiracje znajdziecie na mojej ukochanej stronie i jednocześnie prawdziwej skarbnicy pomysłów – www.katalogmarzen.pl – prezenty świąteczne.

 

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.