Juan Carlos Cano – nowy głos Polski!

pinterest

Juan Carlos Cano (źródło: pinterest)

Polska ma nowy najlepszy głos! Meksykański rockman, niejaki Juan Carlos Cano został zwycięzcą 4 już edycji popularnego programu Voice of Poland. W finale pokonał faworytkę Justyny Steczkowskiej – Kasię Sawczuk. Czy wygrana jest zasłużona? Jak najbardziej. Cano był faworytem publiczności od pierwszego odcinka programu, a więc od przesłuchań w ciemno, podczas których brawurowo wykonał piosenkę Here I go Again. Publiczność pokochała go nie tylko za genialny głos, ale także niesamowitą charyzmę. Przystojny Meksykanin jest prawdziwym zwierzęciem scenicznym. Patrząc na niego, ma się wrażenie, że chłopak urodził się na scenie. 

pinterest

pinterest

W finałowym odcinku Cano zmierzył się z legendą polskiej sceny – Titusem i wcale nie wypadł obok niego blado. Co niektórzy twierdzą nawet, że przyćmił gwiazdora. Co by nie mówić, ich duet był jednym z najlepszych tego wieczoru. Porwał nie tylko publiczność, ale także samych trenerów. Poza Titusem, Juan wystąpił również w duecie ze swoją trenerką Marią Sadowską. Fenomenalnie zaśpiewali piosenkę Michaela Jacksona. Zachwycił też własną kompozycją do której napisał słowa. Piosenka Falling już teraz jest prawdziwym hitem. A kim jest Juan Carlos Cano?

Poza tym, że jest zwycięzcą Voice of Poland jest też wokalistą zespołu Enclose. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął dość wcześnie, bo w wieku 8 lat jako wokalista meksykańskiego zespołu ludowego. Zanim ukończył 10 lat mógł się już pochwalić wieloma nagrodami i wyróżnieniami w konkursach muzycznych. Zafascynowany muzyką rockową, szybko uświadomił sobie, co tak naprawdę mu w duszy gra i czym chciałby się zajmować. W wieku 17 lat założył swój pierwszy rockowy zespół. Polskiej publiczności dał się poznać jako wokalista formacji DXTR.

pinterest

pinterest

Juan Carlos Cano to muzyczny samouk… genialny samouk! Ambitny, a jednocześnie bardzo skromny. Ponoć zawsze dąży do realizacji swoich celów. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że z muzycznej sceny tak szybko nie zejdzie. Publiczność go kocha. On kocha publiczność. Czego chcieć więcej?

Dodajmy, że uwielbiany przez Polaków Meksykanin z Polską związany jest około 10 lat. Przyjechał tu za miłością i dla miłości postanowił zostać. W 2013 roku na stałe przeniósł się do naszego kraju. Wraz z żoną Kamilą mieszka w Lublinie.

 

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.