Pomysł na… romantyczny prezent dla dziewczyny

romantyczny prezent to bukiet róż dany bez okazji i przyczyny

Prezenty, ach prezenty. Któż nie lubi ich dostawać? Ja uwielbiam! Oczywiście są też tacy, którzy wolą sprawiać przyjemność innym niż na własnej skórze doświadczać przyjemności. Poza tym, ową przyjemność sprawia im wymyślanie i kupowanie upominków dla najbliższych. Pomysł na… romantyczny prezent dla dziewczyny (więcej). Wiadomo, że taki romantyczny upominek to jeden z najsubtelniejszych sposobów wyrażania miłości. Niejednokrotnie nie potrafimy jednak zdecydować się jaki drobiazg trafi do serca wybranej osoby. Jaki romantyczny prezent sprawić dziewczynie tak, aby faktycznie ją uszczęśliwić? Co najbardziej rozczuli ukochaną osobę?

Na co zwrócić uwagę wybierając romantyczny prezent?

Najbardziej romantyczny prezent świata to ten podarowany bez okazji. Niezależnie od tego, co dokładnie podarujemy, prezent bez okazji sprawi największą frajdę. Ostatnio wpadł mi w ręce interesujący artykuł, z którego można dowiedzieć się, jak powinien wyglądać taki romantyczny prezent dla dziewczyny. Po pierwsze – powinien on być zaskakująco prosty. Ponoć przekombinowane rzeczy nie cieszą tak bardzo, jak te pochodzące prosto z serca. Romantyczny prezent może celebrować wspólną codzienność, odwoływać się do drobnych szczegółów, których zdążyliście się o sobie dowiedzieć, budować intymność. Po drugie – romantyczny prezent powinien być wyrazem uwielbienia tej drugiej osoby, dowodem na to, że ta druga osoba jest najważniejsza na świecie. Po trzecie – idealny prezent powinien być swego rodzaju wyzwaniem.

Co dokładnie podarować?

Kierując się złotą zasadą, że romantyczny prezent dla dziewczyny powinien być zaskakujący w swej prostocie i skupiać się na celebrowaniu codzienności, możecie podarować ukochanej zestaw pięknych świec zapachowych, kolorowe skarpetki, zestaw super designerskich ołówków, wielki kubek, z którego każdego ranka będzie popijać ulubioną herbatkę, itp. Prostym, ale efektownym prezentem będzie podarowanie ogromnego bukietu róż. Gdy kurier zapuka do drzwi Waszej ukochanej i wręczy jej piękne kwiaty ze stosownym bilecikiem, na pewno sprawi jej ogromną przyjemność. Bo my dziewczyny kochamy być zasypywane kwiatami bez okazji.

romantyczny prezent to bukiet czerwonych róż bez okazji

Świetnym pomysłem na romantyczny prezent będzie osobiście nagrana składanka Waszych ukochanych piosenek, foto książka dokumentująca Wasze wspólne przeżycia czy własnoręcznie wykonane czekoladki.

Fajnym romantycznym gestem będzie na pewno podarowanie dziewczynie „dnia księżniczki”. Chodzi o to, aby przez jeden dzień traktować dziewczynę jak prawdziwą księżniczkę – podać jej śniadanie do łóżka, zabrać na długi spacer lub przejażdżkę samochodową, ugotować pyszny obiad, zabrać do kina lub przygotować aromatyczną kąpiel, a potem wieczór filmowy przy świecach. My dziewczyny lubimy takie gesty i doceniamy je ze zdwojoną siłą.

romantyczny prezent dla dziewczyny to kąpiel  z pianą w świetle świec i płatków róż

Romantyczny prezent dla dziewczyny (kliknij) to także wyjazd do Spa, który pozwoli Wam na wspólne spędzenie czasu, kolacja przy świecach czy wspólny lot balonem. Jeśli chodzi o kolację, to warto pokusić się o coś innego niż zazwyczaj. Zamiast do sprawdzonej knajpki, zabierz ukochaną do nowego miejsca lub restauracji z kuchnią, której nie mieliście jeszcze okazji skosztować. Romantycznym prezentem będzie też wspólny koncert wokalisty lub zespołu, za którym szaleje Wasza luba. Romantycznym gestem będzie też wypad za miasto – nad morze, jezioro, w góry, w zależności jakie miejsce najbardziej lubi Wasza dziewczyna.

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.