VOD – sposób na udane jesienno-zimowe wieczory

pinterest

pinterest

Lubicie chodzić do kina na dobre filmy? Ja uwielbiam. Filmy to moja największa pasja. Od dawna jestem zagorzałą kinomanką i prawda jest taka, że gdybym tylko mogła, spędziłabym całe swoje życie w kinie. Dla mnie dzień bez filmu jest dniem straconym. Niestety nie zawsze wycieczka do kina jest frajdą. Gdy za oknem pada deszcz lub śnieży, a temperatury spadają jak oszalałe nie chce mi się wychodzić z domu. Znalazłam jednak na to idealne rozwiązanie. Zamiast chodzić do kina, mogę mieć kino w zaciszu własnego domu. Spytacie na pewno, jak to możliwe. Powiem wam tylko tyle – VOD ORANGE…

Odkąd korzystam z VOD ORANGE, każdy wieczór spędzam w sposób, jaki najbardziej lubię. Jest film, dobre jedzenie, pyszne winko i wyborowe towarzystwo… Prawda, że brzmi ciekawie? Wam też polecam taką formę spędzania wolnego czasu! Uwierzcie mi, nawet najmroźniejsze dni i wieczory będą wydawały się piękniejsze.

VOD pozwala oglądać filmy, które np. w Polsce nie miały jeszcze swojej premiery. Dzięki temu, możemy zobaczyć film bez konieczności czekania, aż pojawi się w kinie. Dla takich kinomaniaków jak ja jest to duży rarytas. W domowej wypożyczalni na życzenie codziennie mamy dostęp do liczącej setki filmów biblioteki. Dużym atutem usługi jest to, że raz wypożyczony film można obejrzeć nawet i kilka razy. Ważne, by wyrobić się w przeciągu 48 godzin, bo tyle wynosi termin wypożyczenia filmu. Ceny wypożyczanych filmów są bardzo przystępne, dużo niższe, aniżeli bilety do kina. Chcąc mieć stały dostęp do filmów, możemy też wykupić odpowiednie pakiety filmów i kanałów TV.

Uwielbiam VOD ORANGE za to, że znajduję tu najnowsze produkcje oraz wiele krajowych, jak i zagranicznych hitów kinowych, które mogę sobie oglądać na laptopie, tablecie, a nawet i smartfonie. Jak dla mnie nie ma lepszego pomysłu na udany jesienno-zimowy wieczór (więcej informacji na temat oferty: VOD ORANGE)

Za chwilę zaparzam rozgrzewającą herbatkę, lokuję się pod ciepłym kocem i włączam film! Wam też życzę miłego wieczoru!

 

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.