Hula-Kula – centrum rozrywkowe w bibliotece

Na warszawskim Powiślu, w podziemiach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego znajduje się centrum rozrywki z prawdziwego zdarzenia – Hulakula.

Centrum rozrywki Hulakula

Centrum rozrywki Hulakula

 

Hulakula to miejsce rozrywki dla małych i dużych, możemy w nim m.in.: zagrać w kręgle, bilard, piłkarzyki albo wysłać malucha na placu zabaw ze zjeżdżalniami, basenami z piłek i wszystkim co dzieciaki lubią najbardziej.

 

Kręgle

W Hulakuli znajduje się 28 torów do bowlingu, które są w pełni zautomatyzowane i skomputeryzowane. Kręgielnia jest czynna przez 7 dni w tygodni, a w piątki i soboty, w przerwach pomiędzy partiami, możemy bawić się na odbywającej się dyskotece.

Bilard            

 

Blue Club Bilard to klub bilardowy wyposażony w 18 stołów 9-stopowych. Za godzinę gry zapłacimy od 16-28 złotych, w zależności od pory i dnia tygodnia. W środy organizowane są turnieje bilardowe, gdzie wpisowe wynosi jedyne 25 zł! W weekendy, można udać się do szkółki bilardowej, w której nauczą nas trików i wielu ciekawych zagrań.

Imprezy

Od środy do soboty w Hulakuli odbywają się cykliczne imprezy, podczas których możemy potańczyć w rytmie nowych i starych muzycznych przebojów. W centrum rozrywki organizowane są również imprezy firmowe, a wszyscy którzy zmęczą się podczas pojedynków bilardowych lub zmagań w kręgle, mogą zjeść pizzę albo wypić zimne orzeźwiające piwo.

Minusem Hulakuli są ceny, których nie możemy zaliczyć do najniższych w stolicy. Jest to natomiast miejsce, gdzie z pewnością możemy miło spędzić czas i świetnie się bawić.

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.