Depeche Mode i cover piosenki Davida Bowie

depeche mode heroes teledysk

Depeche Mode to zespół, który w tym roku powrócił na scenę albumem Spirit. Fani entuzjastycznie przyjęli nowy album i jeszcze bardziej entuzjastycznie biorą udział w wielkiej trasie koncertowej. W Polsce DM zagrali 21 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Obecnie trasa Europejska już się skończyła, ale spokojnie – już niedługo rozpocznie się na nowo. Panów z Depeche Mode ponownie powitamy w Polsce już na początku lutego 2018 roku.

Każdy, kto był przynajmniej na jednym koncercie z trasy Spirit wie, że poza nowymi i starymi przebojami, zespół zrobił swoim fanom wielką niespodziankę przygotowując cover piosenki legendy muzyki Davida Bowie. Chodzi tu o piosenkę Heroes. Oczywiście piosenka została przyjęta bardzo pozytywnie. Laury składane w stronę zespołu nie są jednak bezpodstawne. Dave Gahan uczcił pamięć zmarłego artysty w niezwykły sposób. Heroes w jego wykonaniu brzmi naprawdę wspaniale.

I to nie koniec niespodzianek. Czterdziestoletnia rocznica nagrania Heroes Davida Bowie uświetniona została przez Depeche Mode nie tylko wykonaniem koncertowym, ale także nagraniem oficjalnym. Powstał nawet dość klimatyczny teledysk do piosenki. Już teraz możecie zobaczyć go w sieci, np. na kanale YouTube (TUTAJ).

A dla przypomnienia: Depeche Mode zagrają w Polsce trzy koncerty – 7 lutego wystąpią w Krakowie, 9 lutego w Łodzi i 11 lipca w Gdańsku. Będziecie?

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.