Jest już nowa piosenka zespołu LemON!

okładka płyty LemOn akapit

źródło: eska.pl

LemON to zespół, który Polska pokochała miłością wielką i namiętną. Naród kupił prawdę i emocjonalność Igora Herbuta – wokalisty grupy. Co więcej, grupa zyskała uznanie branży muzycznej, zdobywając dla swoich albumów nominacje do Fryderyków, a nie zawsze jest to takie proste, o czym zdążyło przekonać się wielu artystów. LemON nie raz już udowodnił i nadal udowadnia, że ambitna muzyka może trafiać na pierwsze miejsca list przebojów. Tak stało się chociażby z utworami Napraw, Scarlett, Spójrz, Nice czy Jutro.

Fenomen z Internetu

LemON jest fenomenem nie tylko w telewizji i radiu, ale także w sieci. Na samym Facebooku zespół zgromadził ponad 360 000 fanów. Łącznie klipy zespołu zostały wyświetlone ponad 50 000 000 razy! Co najbardziej zaskakujące, nawet niekomercyjne, wręcz niszowe utwory grupy (jak np. Litaj ptaszko) mają setki tysięcy wyświetleń na YouTube.

Lider z charakterem

Liderem zespołu jest Igor Herbut – wokalista, którego sama Maryla Rodowicz nazwała nadzieją polskiej wokalistyki, a Elżbieta Zapendowska stwierdziła, że ,,śpiewa tak, że plomby wypadają”. Igor jest chętnie zapraszany do duetów i to przez największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Śpiewał już m.in. z Agnieszką Chylińską, Grzegorzem Markowskim, Janem Borysewiczem i Sebastianem Karpielem-Bułecką. Igor ma także na swoim koncie zaproszenie od Natalii Niemen. Wystąpił w koncercie poświęconym jej ojcu, podczas którego zaśpiewał piosenkę Wolność – kocham i rozumiem. Na swoim koncie ma też nagrody dla najlepszego wokalisty. Z całą pewnością na nie zasłużył. Charyzma Igora współistnieje z rzadko spotykaną wrażliwością artystyczną. Igor na koncertach brawurowo wykonuje drapieżne rockowe kompozycje, żeby za chwilę zasiąść przy pianinie i zaśpiewać intymną balladę. To chyba jeden z wokalistów, który nie boi się wyzwań i ma dystans do tego co robi.

Nowy album tuż, tuż

LemON opublikował właśnie trzeci utwór promujący zbliżające się wydawnictwo TU. Akapit to melodyjny, rockowy utwór, który z każdą minutą rozkręca się coraz bardziej. Utwór bardzo szybko przypadł do gustu nie tylko wiernym fanom zespołu. Również fani oddani innym polskim grupom uważają najnowsze dzieło zespołu LemON za niezły kąsek. Premiera 4 już – studyjnego krążka grupy będzie miała miejsce 24 mara 2017!

 

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.