Nowa płyta Justina Timberlake’a

Najnowsza płyta Justina Timberlake’a – krążek „The 20/20 Experience” trafił do sklepów 19 marca. Termin ten bardzo długo był utrzymywany w największej tajemnicy. Czy album będzie zaskoczeniem dla fanów?

Justin Timberlake

 

Nowa płyta Timberlake’a jest jego trzecim solowym albumem, jedynym wydanym w ciągu ostatnich sześciu lat – w tym czasie Timberlake zagrał w kilku filmach, parał się modą oraz wziął ślub. Teraz wraca z krążkiem „The 20/20 Experience”, promowanym przez nagrany wspólnie z Jayem-Z utwór „Suit&Tie”.

Podobno trzecia płyta ma nawiązywać klimatem do pierwszego albumu, nie zabraknie też nowych akcentów. Interesujące połączenie popu i R&B, z którego znany jest Timberlake,  oraz fakt, że nad krążkiem pracował Timbaland, to niemalże gwarancja sukcesu. Z pewnością powrót Justina będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych, a jego nowa płyta raczej na pewno stanie się jedną z najlepiej sprzedających się w tym roku.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Nowa płyta Justina Timberlake’a

  1. Karolcia mówi:

    Uwielbiam Justina!!!! Jest genialnym wokalistą i artystą w szerokim rozumieniu tego słowa. Najnowsza płyta jest cudna, aczkolwiek moim ulubionym numerem wciąż pozostaje Mirror 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.