Rockowe kobiety w Opolu

ulotka zapraszająca na igrzyska rocka z Agnieszką Chylińska i Kasią Kowalką

Już 29 kwietnia 2017 w opolskim amfiteatrze na jednej scenie wystąpią dwie najgorętsze rockowe kobiety: Kasia Kowalska i Agnieszka Chylińska. Bilety w cenach 79, 89, 99 i 119zł są już w sprzedaży. Można je nabyć przez internetową stronę www.ticketpro.pl lub w sieciach Empik. Na tym koncercie naprawdę warto się pojawić. Zapowiada się świetna zabawa w towarzystwie dwóch najbardziej charyzmatycznych kobiet polskiej sceny rockowej.

Pań chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Kasia Kowalska to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, która obecna jest na polskiej scenie już od ponad 20 lat. Któż nie zna jej największych przebojów takich, jak Oto ja, Jak rzecz czy Chcę znać swój grzech – piosenkę, z którą wystąpiła na festiwalu Eurowizji. W Opolu usłyszymy jej największe hity oraz najnowszy singiel „AYA”, który zapowiada jej nowy album, którego premiera zaplanowana jest na początek 2017 roku.

 Agnieszka Chylińska to poza wokalistą i autorką tekstów, osobowość telewizyjna. Znamy ją z Małych Gigantów oraz Mam Talent. W latach 1994–2003 była członkinią rockowego zespołu O.N.A. Następnie w latach 2003–2006 wokalistką formacji Chylińska. Wokalistka była wiele razy nagradzana i nominowana do najróżniejszych nagród jako najlepsza wokalistka i autorka tekstów. W styczniu 2002 została nagrodzona Paszportem Polityki za drapieżny głos, który jest najlepszym instrumentem zespołu O.N.A., za teksty piosenek i niebywałą energię na scenie. Nowa płyta pani Chylińskiej to muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy. Piosenka promująca nowy krążek – Królowa Łez już teraz została okrzyknięta ogromnym hitem.

 

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.