Seks w mniejszym mieście, czyli dzienniki Carrie Bradshaw

Miłośnicy serialu „Plotkara” z trudem przeżyli rozstanie z serialem, który pozwalał im marnować 40 minut w tygodniu przez 5 i pół roku. Jednak ciężko powiedzieć, że decyzja o zakończeniu serialu była pochopna i niesprawiedliwa. Szczególnie, że na miejsce coraz bardziej przypominającej fabułą telenowelę serii, wprowadzono nowość, a mianowicie „Dzienniki Carrie”.

Carrie Bradshaw

 

Jeśli oglądałeś/aś „Sex w wielkim mieście” wiesz kim jest Carrie Bradshaw, jego główna bohaterka. Czemu o niej piszę? Otóż, „Dzienniki Carrie” to nic innego jak, oparta na powieści Candance Bushenell, historia z życia nowojorskiej celebrytki, kiedy ta jeszcze mieszkała z ojcem i siostrą w domu na przedmieściach.

Co o serialu? Myślę, że dojrzałe już fanki „Seksu w wielkim mieście” nie będą zachwycone, jest to bowiem kolejny twór dla nastolatków. Jego akcja toczy się w szalonych latach 80-tych i ta rzeczywistość nie za bardzo przemówi do polskich 40-latek. Dla nich bowiem okres ten nie był aż tak kolorowy jak dla ich rówieśniczek z zachodu. Serial mimo wszystko ogląda się lekko i przyjemnie, co pozwala się zrelaksować po ciężkim dniu, a to przecież ważna cecha tego typu produkcji. Dodatkowym atutem jest też Anna Sophia Robb, która wciela się w postać młodej Carrie i jest w tej roli rewelacyjna.

Na razie serial nie jest jeszcze emitowany w polskiej telewizji, ale dzięki potędze Internetu, można go oglądać online. A to kilka kadrów z „Dzienników Carrie”:

Carrie Bradshaw

Source: cwtv.com via Melany on Pinterest

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Seks w mniejszym mieście, czyli dzienniki Carrie Bradshaw

  1. Matylda mówi:

    Ja tam uwielbiałam Plotkarę. Dla mnie to jeden z lepszych seriali i szczerze ubolewam, że się skończył. Czy Dzienniki Carrie mi się spodobają jeszcze nie wiem. Nie podoba mi się aktorka grająca główną rolę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.