Bądź chic! Czyli co nie co o damskiej garderobie

źródło: empik.com

źródło: empik.com

Każda z nas przynajmniej raz dziennie zadaje sobie jedno pytanie – jak się dobrze ubrać i nie zbankrutować? Bo przecież nie trudno jest wydać całą pensję na szmatki i łatki. Sztuką jest tak zainwestować w ubrania, aby móc tworzyć z nich zestawienia na co dzień i od święta i wyglądać przy tym jak milion dolarów. Czasami nie zdajemy sobie sprawy w co warto zainwestować i na co zrobić miejsce w swojej szafie. Wszelkie odpowiedzi na nurtujące setki, a nawet miliony kobiet na całym świecie pytania dotyczące mody i ubrań, znajdziemy w jednej książce. Bądź chic! Tajemnice kobiecej garderoby Émilie Albertini i Anne Humbert. Jest to pozycja, którą każda kobieta powinna mieć w swojej biblioteczce.

Książkę mam od niedawna. Dostałam ją w prezencie urodzinowym od przyjaciółki i… pochłonęłam w jeden wieczór. Ogromną jej zaletą jest przejrzystość i wbrew pozorom minimalizm w dawkowaniu informacji. Autorki książki obracają się w obrębie kilku sztuk odzieży. Dosłownie! Nie bombardują nas milionem informacji i porad. Większość z prezentowanych ubrań to tzw. odzież basic, czyli podstawowa. Choć oczywiście nie brakuje rozwiązań, które potrafią zbudować wizerunek na każdą okazję.

Jeśli zdarzyło Ci się choć raz zastanawiać nad tym, jaki model dżinsów wybrać, by wyglądać ładnie i powabnie lub jak i z czym nosić kultową białą koszulę – ta książka jest dla Ciebie! Ten przejrzyście stworzony poradnik zawiera wszystko, co powinnaś wiedzieć na temat mody. Ani mniej, ani więcej. Znajdziesz w nim odpowiedź na każde pytanie, jakie zadajesz sobie, stając rano przed otwartą szafą, a także niejedną cenną podpowiedź, jak dobrać strój do własnej sylwetki, umiejętnie połączyć kolory i w jaki sposób, dzięki prostej przeróbce krawieckiej, ze starego żakietu otrzymać zupełnie nowy – inny, oryginalny, zachwycający.

Ta książka pozwoli Ci przejrzeć na oczy i udowodni, że wcale nie trzeba posiadać szafy pękającej od nadmiaru ubrań, aby wyglądać modnie i stylowo. Ps. W książce Bądź chic! znajdziesz również wiele cennych rad i wskazówek odnośnie czyszczenia i przechowywania ubrań. I to nie wszystko. Znajdziesz w niej także wiele inspirujących historii modowych. Ja jestem bardzo na tak. Myślę, że i Tobie przypadnie do gustu 🙂

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.