Książki o modzie, które warto przeczytać

książki o modzie

Jesień to idealny moment na nadrobienie zaległości kulturalnych. Dla mnie nie ma nic lepszego niż ciepły koc, kubek aromatycznej herbaty i… dobry film lub książka. A propos książek, w ostatnim czasie zaczytuję się w pozycjach o modzie. Część z nich to ciekawe biografie, a część coś na styl poradników. Co mogę Wam polecić?

  1. 100 lat mody – Cally Blackman

Ta książka to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fashionistek! Ostatnie stulecie określa się jako najbardziej ekscytujące pod względem mody więc jest to naprawdę świetna lekcja historii i uczta dla oczu! W tej książce można znaleźć zarówno przepiękne zdjęcia gorsetów z dawnych epok, jak również wszelkie informacje dotyczące mody współczesnej.

  1. Pokaż swój styl – Aimee Song

Ta książka to bardzo profesjonalny poradnik, którego autorką jest światowej sławy blogerka Aimee Song. W książce znajdziemy niezbędne informacje i rady dotyczące prowadzenia konta na Instagramie tak, aby wzbudzało ono zainteresowanie i przyciągało obserwatorów.

książki o modzie

  1. Prada. Obyczajowy fenomen – Gian Luigi Paracchini

Miuccia Prada to prawdziwa legenda. Nie ma chyba na świecie osoby, która nie znałaby tego nazwiska i tej marki. Prada to rewolucja w świecie mody. To jedna z tych marek, która narobiła zamieszania i stała się inspiracją dla wielu. Jeśli chcesz poznać historię Prady, ta książka jest właśnie dla Ciebie. To zdecydowanie jedna z lepszych biografii jaka kiedykolwiek pojawiła się na rynku.

  1. Love. Style. Life – Garance Dore

Moja ulubiona pozycja. Myślę, że jeszcze nie raz będę wracać do tej książki. Opinie na jej temat są różne, aczkolwiek tych pozytywnych jest zdecydowanie więcej. Garance Dore to ilustratorka, fotograf i znajoma największych modowych osobistości świata, więc w jej książce znajdziemy wszelkie porady, które pomogą nam w poszukiwaniu swojego stylu, ale i w co dziennych modowych decyzjach. Lekka i fajna pozycja dla każdej fanki mody. Zdecydowanie polecam!

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.