Drogie panie: wino odchudza!

wino odchudza

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośniczek dobrego wina. Drogie panie – wasz ulubiony trunek odchudza i pozwala zachować smukłe kształty! Spytacie, jak to w ogóle możliwe, skoro alkohol uznawany jest za jedną z najbardziej tuczących rzeczy. Do tego wniosku, po wielu latach badań, doszli naukowcy z Harvarda i Washington University. A jeśli to właśnie oni doszli do takich wniosków, to nie ma zmiłuj. W końcu to Harvard!!!

Wino pomaga schudnąć

Wino wspomaga zrzucenie wagi aż o 70%. Musicie przyznać, że to bardzo dobry wynik. Ale, ale. Jest jeden warunek. Należy pić regularnie. Oczywiście nie chodzi tu o wypijanie butelki wina każdego dnia. Jedna lampka dobrego trunku wypita wieczorem z powodzeniem wystarczy. Skorzysta na tym nie tylko nasza talia, ale również serce i układ krążenia, bo jak wiadomo od dawna, winko ma na nie bardzo dobry wpływ.

Jak to możliwe, że wino odchudza?

Nie ma w tym nic skomplikowanego. Po prostu w winie znajduje się pewien magiczny składnik – resweratrol, który nie dopuszcza do rozrostu tkanki tłuszczowej. I tyle. Nie ma tu żadnej większej filozofii. Tak więc  – na zdrowie!

 

 

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.