Zdrowszy wymiar palenia – papieros elektroniczny

źródło: https://www.govype.com/pl/

źródło: https://www.govype.com/pl/

O tym, że tradycyjne palenie jest bardzo szkodliwe, wie chyba każdy. Coraz więcej osób ma świadomość tego, że palenie pogarsza nie tylko zdrowie i ogólną kondycję, ale także wygląd naszej skóry. Paląc szybciej się starzejemy, a nasza skóra przestaje przypominać tą z reklam telewizyjnych. Od jakiegoś już czasu, jedyną słuszną alternatywą dla tradycyjnych wyrobów tytoniowych jest papieros elektroniczny. Dużą jego zaletą jest to, że nie zawiera on tych wszystkich trujących substancji smolistych, które znajdują się w tradycyjnych wyrobach tytoniowych. Papieros elektroniczny jest bezpieczniejszy dla nas samych i dla osób z naszego otoczenia.

Zalety papierosów elektronicznych

Zacznijmy od tego, że w papierosach elektronicznych nie dochodzi do żadnych procesów spalania. Użytkownik nie musi wdychać szkodliwych substancji smolistych, a to oznacza jedno – zmniejsza się ryzyko zachorowania na nowotwory, w tym nowotwór płuc. Dużą zaletą elektronicznych papierosów jest również to, że nie pogarszają one smaku oraz węchu, co bardzo często dzieje się na skutek zwykłego palenia. Para z e-papierosa nie zawiera żadnych substancji mogących pogorszyć stan naszych zębów, cery czy włosów. Papieros elektroniczny jest także bezpieczniejszy dla osób z otoczenia. Przez to, że nie wydziela żadnego zapachu, jest również bardziej tolerowany przez osoby z otoczenia.

Osoby, które rzucały palenie przyznają, że udało im się to zrobić dzięki e-papierosom właśnie. Papieros elektroniczny ma to do siebie, ze pozwala na samodzielne dozowanie dawek nikotyny. Przyjmując coraz to mniejsze jej dawki, z czasem w ogólne nie mamy potrzeby sięgania po nikotynę.

A co z ceną e-papierosów? Duża część palaczy uważa, że są one wydatkiem dość dużym i nie stać ich na taką rewolucję. A prawda jest taka, że papieros elektroniczny jest o wiele tańszy w użytkowaniu, niż zwykłe papierosy. To fakt – jego zakup może i nie jest najtańszy, ale na dłuższą metę palenie e-papierosów jest o wiele tańsze od palenia tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Większy wydatek podczas zakupu urządzenia w pełni rekompensuje wydajność oraz niska cena płynów z nikotyną.

Stawiamy na jakość

Papierosy elektroniczne stały się tak popularne, że nie powinniśmy mieć problemów z ich zakupem. Coraz więcej sklepów (stacjonarnych i internetowych) posiada w swojej ofercie e-papierosy i odpowiednie do nich akcesoria. Na pewno nie warto kupować tych najtańszych, które mogą okazać się podróbkami. Pamiętajcie, że w przypadku papierosów elektronicznych, jakość ma duże znaczenie.

Kupując tego typu produkt, warto postawić na sprawdzoną markę, bo tylko ta daje nam gwarancję jakości. Obecnie dużą popularnością na rynku i jednocześnie dużym zaufaniem wśród klientów, cieszą się papierosy VYPE (kliknij). Wszystkie składniki, jakie składają się na papieros elektroniczny tej marki, mają farmaceutyczną jakość zdefiniowaną przez Monografię Farmakopei Europejskiej. Przy tworzeniu poszczególnych smaków, firma VYPE używa wyłącznie aromatów spożywczych, które są termicznie stabilne podczas przekształcania w parę.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.