Metro w Buffo

Metro w Teatrze Buffo (źródło: studiobuffo.com.pl)

Metro w Teatrze Buffo (źródło: studiobuffo.com.pl)

Pamiętacie „Metro”, musical wystawiany w Teatrze Buffo? To dzięki niemu mogliśmy poznać takich artystów, jak Edyta Górniak, Kasia Groniec i Robert Janowski. To dzięki niemu te gwiazdy wypłynęły na szerokie wody i zrobiły spektakularne kariery. „Metro” był głosem pokolenia i stał się najbardziej kultowym wydarzeniem teatralnym. Tak naprawdę po dziś dzień, żadne inne wydarzenie nie zdołało go przebić. Żadne inne polskie przedstawienie komediowe, dramatyczne, czy rewiowe nie zostało obejrzane przez prawie milion widzów. Dziś po raz kolejny Teatr Buffo zabierze nas do magicznego świata „Metra”, w którym nie ma rzeczy niemożliwych…

„Metro” to niezwykle pozytywna historia grupy młodych ludzi, którzy udowadniają, że jak się ma talent i ambicje, to bez trudu można odnieść sukces. Na scenie młodzi wykonawcy opowiadają o swoich marzeniach. Każda wyśpiewana przez nich nuta i każdy wytańczony takt jest spełnieniem tych marzeń i pragnień… W mało którym spektaklu jest tak ogromne nagromadzenie pasji i entuzjazmu, miłości i szaleństwa. Mamy tu zarówno sukcesy, jak i porażki. Młodzieńcze ideały ścierają się z władzą pieniądza.

W najnowszej odsłonie „Metra” zobaczymy młode, wschodzące gwiazdy polskiej piosenki. W roli Anki wystąpi Natalia Srokocz oraz Natalia Kujawa. W roli Jana wystąpi charyzmatyczny i piekielnie utalentowany Jerzy Grzechnik oraz Jan Traczyk. Wśród odtwórców pozostałych ról będziemy mieli przyjemność podziwiać prawdziwe gwiazdy Teatru Buffo, z Moniką Ambroziak, Natalią Krakowiak i Arturem Chamskim na czele. Na scenie nie zabraknie też wyśmienitych tancerzy. Warto wspomnieć chociażby o Tatianie Śpiewak, Błażeju Ciszku, Tomaszu Krajewskim, Andrzeju Kubickim oraz Pawle Suskim.

Za teksty piosenek odpowiedzialne są Agata i Maryna Miklaszewskie. Za doskonałą muzyką stoi oczywiście sam Janusz Stokłosa. Za scenografię odpowiedzialny jest Janusz Sosnowski. Za kostiumy – Ewa Krauze i Magdalena Maciejewska. Scenariusz, choreografia i reżyseria należą do Janusza Józefowicza.

Spektakl ruszy już dziś (27 września) o godzinie 19. Ceny biletów można nabyć w kasie Teatru Buffo. Serdecznie was zapraszam!

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.