Ekscytujące prezenty na dzień dziecka

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Dzień Dziecka już za pasem, a Wy nadal nie macie prezentu? Osobiście doradzam – nie panikujcie i nie traćcie głowy, a przede wszystkim nie kupujcie niczego na siłę. Mam tu na myśli kolejne autko, grę na konsolę czy kolejną lalkę Barbie. Wierzcie mi na słowo, maluch nie ucieszy się na widok czegoś, co już posiada w swojej kolekcji. Nawet jeśli to będzie najpiękniejsza Barbie na świecie lub jeśli ta Barbie będzie miała najpiękniejszą sukienkę świata! Lepiej jest puścić wodze wyobraźni i sprawić dziecku niespodziankę. Co to znaczy? Zaskoczcie dziecko. Zaserwujcie mu coś, czego do tej pory nie robiło. To naprawdę działa!

Słyszeliście już o prezentach nieoczywistych? Nie mają one nic wspólnego z namacalnymi przedmiotami, a mimo to cieszą się ogromnym zainteresowaniem i popularnością. Są to prezenty w postaci przygody, jakiegoś przeżycia, itp. Takie prezenty nie tylko zaskakują, ale także sprawiają dziką frajdę. Pozwalają przeżyć coś niesamowitego, co pozostaje w pamięci na długi czas. Czyż nie o to właśnie chodzi?

Prezent dla dziecka z okazji Dnia Dziecka może mieć wiele zaskakujących twarzy. Jeśli Wasza pociecha kocha przygody, podarujcie jej ekscytujący dzień w parku przygód. Dziecko będzie mogło wyszaleć się do woli, a uśmiech z jego twarzy nie zniknie przez dobrych kilka lub kilkanaście godzin. Jeśli Wasza pociecha to typ księżniczki, w prezencie podarujcie jej sesję fotograficzną. Każda mała dama lubi zdjęcia, a co za tym idzie, każda mała dama będzie zachwycona takim prezentem!

Poniżej znajdziecie kilka moich własnych (sprawdzonych) propozycji na prezent na Dzień Dziecka. Może któryś przypadnie Wam do gustu 🙂

Gokarty dla dzieci

źródło: katalogmarzen.pl

źródło: katalogmarzen.pl

Prezent dla dziecka w postaci gokartów to nie tylko wspaniała przygoda i wyśmienita zabawa. Taki prezent może stać się początkiem prawdziwej pasji. Kto wie… może Wasza pociecha tak pokocha dreszczyk emocji związany z jazdą, że nie będzie chciała skończyć na tym jednym razie. A jak wiadomo – żadna gra komputerowa nie zastąpi prawdziwych przeżyć i emocji.

Park linowy

Ahoj przygodo! I wszystko jasne. Prawda jest taka, że dzieci do szczęścia potrzebują ruchu i wyzwań. Park linowy dostarczy im niesamowitej zabawy i będzie przygodą, o której nie da się zapomnieć. Poza tym, taka przygoda na wysokościach pozwoli dziecku wyszaleć się do woli. Ruchome belki, kładki z mostkami, do tego mosty zwodzone i wiele innych atrakcji – to po prostu nie może się nie udać. W końcu nie na co dzień dziecko ma takie atrakcje… Zwykłe place zabaw się nie umywają. Park linowy to spełnienie dziecięcych marzeń.

Lot w tunelu aerodynamicznym

źródło: katalogmarzen.pl

źródło: katalogmarzen.pl

Każdy z nas marzy o lataniu, a co dopiero dzieci. Prezent dla dziecka w postaci latania w tunelu będzie niesamowitą frajdą. Będzie najlepszym przeżyciem, nieporównywalnym z niczym innym. Swobodne wzbijanie się do góry i opadanie pozwoli Waszemu dziecku poczuć prawdziwą wolność i spełnić marzenia o lataniu. To dopiero będzie przygoda!

Nauka gry na pianinie

Wiele dzieci marzy o grze na jakimś instrumencie. A to dlatego, że kolega z klasy chodzi na lekcje gry na gitarze, a to dlatego, że ulubiony muzyk gra na pianinie lub fortepianie. Jeśli Wasze dziecko wykazuje podobne chęci, nie stawajcie mu na drodze. Prezent na dzień dziecka w postaci lekcji gry na pianinie (lub innym instrumencie) będzie wspaniałym wstępem do cudownej przygody z muzyką. A przecież rozwijanie wrażliwości na piękno nigdy nie idzie w las. Taki prezent dla dziecka wspaniale połączy przyjemne z pożytecznym.

Cukierkowe warsztaty

źródło: katalogmarzen.pl

źródło: katalogmarzen.pl

A teraz coś dla prawdziwych łasuchów. Chociaż z drugiej strony, które dziecko nie lubi słodyczy? Cukierkowe warsztaty to propozycja w sam raz dla wielbicieli słodyczy. Powstały one z potrzeby kreatywności i dla uśmiechu dzieci, które po nocach śnią o latającej karmelowej masie z cukierniczych pokazów. Takie warsztaty to niesamowita okazja zapoznania się z tajnikami wytwarzania cukierków i lizaków, jak również skosztowania najlepszych rarytasów. Warsztaty pomogą rozwinąć kreatywność i fantazję Waszych pociech, a także dostarczą niezapomnianej zabawy. Bo przecież nie ma nic lepszego od zjedzenia lizaka, którego przygotowało się własnymi łapkami.

Jak sami widzicie prezent na Dzień Dziecka może być ciekawy i niebanalny. Może zaskakiwać i jednocześnie sprawiać ogromną radość. Może bawić i uczyć jednocześnie. Zarówno te, jak i inne pomysły na prezent dla dziecka znajdziecie tutaj: http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-dzien-dziecka

 

 

 

 

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.