Fajne miejsce: Kubek w Kubek

gdzie na kawę warszawa

Lubicie dobre śniadania w towarzystwie aromatycznej kawy? Koniecznie wpadnijcie do kawiarni Kubek w Kubek. Lokal mieści się na Grażyny 16 i jest jednym z ulubionych miejsc mieszkańców Starego Mokotowa. Wiele osób przychodzi tu na same śniadania, inni wpadają po kawę. Jeszcze inni zapuszczają się tu, żeby przy kubku kawy zjeść dobre ciacho. Kubek w Kubek to super miejsce na przyjacielskie spotkania i plotki z koleżanką. Dobrze wypadają tu spotkania biznesowe, a i freelancerzy znajdą dla siebie kącik do popracowania.

Dla każdego coś miłego

Każdy serwowany tu zestaw śniadaniowy ma głównego bohatera – jajecznicę z jaj od „szczęśliwych kur”, parówki lub owsiankę. Wszystko występuje w towarzystwie sera, wędliny, warzyw, pieczywa i oczywiście kubka dobrej kawy. Te proste, składające się ze zdrowych produktów zestawy podbijają serca coraz to nowszych gości.

Małe jest piękne

Za co ja najbardziej lubię Kubek w Kubek? Przede wszystkim za panujący tu zapach kawy (uwielbiam to!) oraz kameralną atmosferę. Bo Kubek w Kubek nie jest dużym lokalem. Raczej zalicza się do tych malutkich, przez niektórych określanych jako zbyt ciasne. Zależy kto, co lubi. Ja nie przepadam za dużymi powierzchniami, dlatego takie maleńkie kawiarnie idealnie wpisują się w me gusta. Kilka stolików i mały bar z wypisanym kredą menu, do tego mały regał z książkami w zupełności mi wystarczają. Klimat jest tu naprawdę przyjemny.

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.