AFROMENTAL w Stodole

Afromental (źródło: facebook.com)

Afromental (źródło: facebook.com)

Afromental to zespół składający się z siedmiu utalentowanych i pełnych energii chłopaków. Głosami w zespole są Tomson (Tomasz Lach) i Łozo (Wojciech Łozowski). Na instrumentach klawiszowych gra Śniady (Bartosz Śniadecki), na gitarze – Baron (Aleksander Milwiw-Baron), na basie – Lajan (Wojciech Witczak), na perkusji – Torres (Tomasz Torres) i na instrumentach perkusyjnych – Dziamas czyli Grzegorz Dziamka. Każdy z nich, jak i wszyscy razem wzięci są szalenie nietuzinkowi i wyraziści. Śmiało można powiedzieć, że nie ma w Polsce drugiego takiego zespołu. Fakt, na swój sukces i rozpoznawalność chłopcy musieli pracować dość długo i ciężko, jednakże opłaciło się! Dziś zespół ma szerokie grono wiernych fanów i… zakochanych w nich fanek 😉 W tym roku obchodzi 10-lecie swojej działalności! Biorąc pod uwagę młody wiek tychże panów, jest to wynik bardzo imponujący. 

Sekretem sukcesu chłopaków jest to, że to co robią, robią z ogromną pasją i miłością. Niczego się nie boją i mają wielkie ambicje. Są również zgraną grupą i to nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym. Jaką muzykę gra Afromental? Dziś o stylu ich muzyki mówi się RAPCORE. Wcześniej twierdzono, że twórczość zespołu jest mieszanką rocka, hip-hopu i soulu. Zespół ma na swoim koncie 4 płyty studyjne: The  Breakthru (2007), Playing With Pop (2009) oraz The BOMB (2011). Parę dni temu, a dokładnie 24 listopada światło dzienne ujrzała płyta Mental House będąca kwintesencją bardzo mocnych dźwięków.

Afromental to zespół, który wielokrotnie był doceniany i nagradzany zarówno przez fanów, jak i krytyków. Na swoim koncie posiada m.in. nagrodę MTV European Music Award, Wow! Music Award, Superjedynkę, Viva Comet oraz nagrodę Eska Music Award.

Nie wiem czy wiecie, ale w 2008 roku zespół wziął udział w eliminacjach do Eurowizji!!! Chłopcy wykonali wówczas utwór „Thing We’ve Got”.

W tym roku Afromental obchodzi 10-lecie swojego istnienia. Z tej okazji przygotował specjalny prezent dla swoich fanów – koncerty klubowe w największych miastach Polski. W ramach trasy X TOUR grupa wystąpi 10 grudnia w warszawskim klubie Stodoła. Chłopcy obiecują, że podczas spotkania z fanami zaprezentują utwory z najnowszej płyty, jak również odświeżą parę starszych kawałków. Jedno jest pewne… będzie się działo!

Bilety do nabycia w kasie klubu!

Do 19 listopada cena biletów wynosi: 35zł (miejsca stojące) i 55zł (balkon)

Od 20 listopada: 42zł (miejsca stojące), 62zł (balkon)

 

 

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.