Pomysł na prezent świąteczny dla przyjaciela

Przyjaciele zajmują w naszym życiu szczególne miejsce. Spędzamy z nimi wakacje, weekendy, wieczory. Wspólnie przeżywamy sukcesy i porażki. Wspólnie się bawimy i wygłupiamy. Bardzo często przyjaciele są jak rodzina. Warto więc pokazać im jak bardzo są dla nas ważni i przy okazji świąt obdarować jakimś miłym upominkiem. Co by to mogło być? Pamiętajcie, że paczki świąteczne dla przyjaciół nie muszą być do końca bardzo serio. W końcu to przyjaciele! Prezent z przymrużeniem oka będzie jak najbardziej ok.

  1. Wyjątkowe zdjęcie

Wydrukowanie zdjęcia w dużym formacie nie kosztuje zbyt wiele. Do tego jakaś fajna ramka i można przygotować naprawdę nietuzinkowy i niepowtarzalny prezent. Przyjemność z przygotowania takiego prezentu i świadomość jego wyjątkowości, daje niesamowitą satysfakcję. Poza tym, przyjaciel obdarowany zdjęciem dokumentującym Wasze wspólne chwile, na pewno będzie zachwycony!

  1. Karnet lub karta podarunkowa

Zazwyczaj znamy potrzeby i marzenia naszych przyjaciół. Wiemy, czego im brakuje do szczęścia, czego potrzebują lub o czym po cichu marzą. Jeśli na przykład Wasz przyjaciel od dawna przymierza się do ćwiczeń na siłowni, zmotywujcie go i w prezencie świątecznym podarujcie karnet na siłownię. Zamiast siłowni, możecie też podarować karnet na basen. Przyjaciółce można podarować voucher do Spa. Gwarantuję, że będzie zachwycona!

  1. Poduszka z własną dedykacją

Personalizowane prezenty są dziś prawdziwym hitem. Obdarowywane nimi osoby mają poczucie wyjątkowości, bo nie kupujemy niczego masowo, tylko z myślą o tej konkretnej osobie. Oryginalnym spersonalizowanym prezentem świątecznym może być np. poduszka ze śmiesznym napisem. Może to być hasło „jesteś zwycięzcą” czy „królowa jest tylko jedna”.

  1. Słodkie paczki świąteczne

Nie ma osoby, która nie lubiłaby słodyczy. Nie tylko dzieci, ale i wielu dorosłych nie wyobraża sobie życia bez słodkiego co nie co. Co za tym idzie, paczki świąteczne wypełnione po brzegi słodkimi rarytasami na pewno uszczęśliwią każdego. Tego typu paczki świąteczne oferuje m.in. Makro (więcej). Możemy sami skomponować zawartość paczki lub zaufać specjalistom. W paczcie może znaleźć się dosłownie wszystko – batoniki, czekolady, ptasie mleczko, bomboniery, ciasteczka, itp. Wygodnie? Na pewno! Oryginalnie? Zdecydowanie tak! A obdarowana taką paczką osoba na pewno będzie wniebowzięta 🙂

 

 

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.