Recepta na życie według Ewy Chodakowskiej: ćwiczenia i dieta

Ewa Chodakowska – ulubienica Polek i Polaków. Doskonały motywator i inspiracja do tego, by zmienić swoje życie na lepsze i szczuplejsze. Przeciwniczka diet i ciągłego ważenia się. Prawdziwy wulkan energii. Zaraża pasją i optymizmem. Wszystko, co robi okazuje się być sukcesem. Nic więc dziwnego, że pokochała ją niemalże cała Polska.

Poradnik Ewy Chodakowskiej

Source: merlin.pl via Angela on Pinterest

 

Nie tak dawno temu Ewa Chodakowska wydała swoją pierwszą książkę, poradnik traktujący o odchudzaniu i zdrowym stylu życia, o metamorfozie, na którą każda (każdy) z nas może sobie pozwolić. Trzeba jednak podkreślić, że nie jest to zwykły poradnik, jakich wiele na rynku. Nie jest to książka do poczytania i odłożenia na półkę. Nie znajdziecie w niej magicznych diet, bo takie według Ewy nie istnieją. Nie znajdziecie w niej także przepisów w stylu: jak schudnąć 5kg w miesiąc. Co w niej znajdziecie? Na pewno rozmaite ćwiczenia, dzięki którym zarówno Ewa, jak i osoby z nią ćwiczące mogą pochwalić się nienaganną sylwetką i doskonałą formą. Co ciekawe, aby je wykonywać nie trzeba nawet ruszać się z domu. Na pewno zdrowe i pożywne menu na każdy dzień tygodnia, dzięki któremu ciało stanie się nie tylko szczuplejsze, ale także bardziej jędrne, elastyczne. Na pewno w książce tej znajdziecie praktyczne porady na temat zdrowego stylu życia, który jest sekretem pięknej sylwetki. Poradnik Ewy Chodakowskiej to kompleksowy program miesięcznej metamorfozy, podzielony na 30 treningów po 30 minut i 30 jadłospisów.

Dużym plusem książki jest to, że nie jest pisana jak zwykły poradnik. Nie ma tu czczej gadaniny, ani obiecywania złotych gór. Są za to konkretne wskazówki i motywacje na każdy dzień tygodnia. Są też zdjęcia trenerki prezentującej poszczególne ćwiczenia, opatrzone szczegółowym opisem, dzięki czemu wykonywanie każdego ćwiczenia jest łatwiejsze. Ciekawym rozwiązaniem są również wolne miejsca na osobiste notatki. To właśnie tu możemy zapisywać nie tylko zrealizowany dzienny program, ale także własne sukcesy, trudności, jakie pokonaliśmy, itp.

Jedno jest pewne – każda nowoczesna kobieta powinna posiadać Chodakowską w swojej domowej biblioteczce.

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Recepta na życie według Ewy Chodakowskiej: ćwiczenia i dieta

  1. Anula mówi:

    Próbowałam ćwiczyć z Ewą, ale kondycyjnie nie dałam rady. Jak dla mnie ćwiczenia się zbyt wymagające. Samą Ewę podziwiam za to co robi. Brawa dla tej pani

  2. Karola mówi:

    Ewka jest genialna! Jej książka także. Prowadzona w postaci pamiętnika, w którym zapisuje się osobiste wzloty i upadki jest doskonałym motywatorem. Dzięki Ewie schudłam 15kg i czuję się doskonale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.