Pomysł na prezent – warsztaty z sommelierem

Degustacja win - warsztaty z sommelierem (źródło: katalogmarzen.pl)

Degustacja win – warsztaty z sommelierem (źródło: katalogmarzen.pl)

Lubicie spędzać jesienno-zimowe wieczory z ukochaną osobą u boku i z kieliszkiem dobrego wina? Ja uwielbiam tego typu lenistwo! Nic tak nie relaksuje i nie wprowadza w dobry nastrój, jak doskonałe towarzystwo i wyśmienite winko. Osobiście uważam, że jest to najlepszy sposób na udany wieczór, zwłaszcza taki, kiedy za oknem wieje silny wiatr i pada deszcz lub co gorsza – śnieg.

Jeśli tak jak ja lubicie tego typu wieczorki, mam dla was doskonały pomysł na prezent… powiedzmy z okazji zbliżających się Mikołajek. Podarujecie sobie i swojej połówce coś miłego, o czym przez długi czas nie zapomnicie. Co mam na myśli? Degustację win – warsztaty z sommelierem. Tego typu pomysł na prezent znajdziecie na stronie Katalogu Marzeń.

Degustacja win - warsztaty z sommelierem (źródło: katalogmarzen.pl)

Degustacja win – warsztaty z sommelierem (źródło: katalogmarzen.pl)

Warsztaty z sommelierem połączone z degustacją win pomogą wam poprawnie ocenić poszczególne wina, poprawnie je degustować i smakować. Dzięki tym warsztatom poznacie tajniki ze świata win, których nie znajdziecie w żadnej książce. Co więcej warsztaty z sommelierem rozwiną waszą wyobraźnię, wrażliwość zmysłów i wrażliwość smakową… Brzmi ciekawie? Wyobraźcie sobie, jak to będzie wyglądało w praktyce. Każdy kolejny wieczór nie będzie już taki sam, jak wcześniej. Każdy następny wybór wina nie będzie już przypadkowy…A to wszystko zaprowadzi was tylko do pełnego szczęścia, harmonii i doskonałości.

Pomysł na prezent mikołajkowy w postaci degustacji win pozwoli wam przeżyć niesamowitą przygodę i spędzić miło wieczór w sposób, w jaki jeszcze tego nie robiliście… Jestem pewna, że taka wspólna przygoda jeszcze bardziej zbliży was do siebie.

Pamiętajcie, że 6 grudnia tuż tuż… Ja jestem bardzo na tak i na pewno skorzystam z takiej oferty prezentowej. Pomysł na prezent w postaci degustacji win i warsztatów to dla mnie nie lada gratka. A co wy o tym myślicie? Dacie się skusić?

 

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.